Shiten Kelysh Te Vegjel. Tirane

Kafshe e shpende Data: 24/06/2019 10:28


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 944

Rraca pekimez ngjura njeri eshte i zi njeri bezhe dhe njeri bezhe me te bardhe dy jane femra nje eshte mashkull