Minispic Tirane

Kafshe e shpende Data: 13/02/2020 10:19

150 Euro

  • Minispic


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa 5 Maj
Lexime 4968

Minispic qen shtepie rrace e paster dhe shume te bukur te bardhe te degjushem ja vlen ta kesh ne shtepin ( oborr )