Golden Retriever, Labrador Tirane

Kafshe e shpende Data: 25/01/2020 13:09

270 Euro

  • Golden Retriever, Labrador
  • Golden Retriever, Labrador
  • Golden Retriever, Labrador
  • Golden Retriever, Labrador


Pagesa 270 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 3751

Sjellim me porosi nga jashte kelysh labrador dhe golden retriever, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. Dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. Per me shume kontaktoni ne nr tel