Chow Chow ne shitje Tirane

Kafshe e shpende Data: 25/02/2020 17:35

500 Euro

  • Chow Chow ne shitje
  • Chow Chow ne shitje
  • Chow Chow ne shitje
  • Chow Chow ne shitje


Pagesa 500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 3742

Sjellim me porosi nga jashte kelysh Chow Chow, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. Dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. Per me shume kontaktoni ne nr tel