Boo Pomeranian ne shitje Tirane

Kafshe e shpende Data: 24/02/2020 02:28

1,000 Euro

  • Boo Pomeranian ne shitje
  • Boo Pomeranian ne shitje
  • Boo Pomeranian ne shitje
  • Boo Pomeranian ne shitje


Pagesa 1,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 1706

Sjellim me porosi nga jashte kelysh Pomeranian Boo, Teddy Bear Face, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisur me pedigree, me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. Dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. Per me shume kontaktoni ne nr tel