Shitet qen Husky Durres

Kafshe e shpende Data: 11/09/2019 22:35

250 Euro

  • Shitet qen Husky
  • Shitet qen Husky
  • Shitet qen Husky
  • Shitet qen Husky


Pagesa 250 Euro
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Rruga Currila, Durres, Albania
Lexime 397

Shitet qen Husky ,6muajsh i vaksinuar dhe me kartele te rregullt mjeksore . Qeni eshte ngjyre kafe me te bardhe dhe sy bojqelli.