Qen ne dhurim Tirane

Kafshe e shpende Data: 31/03/2020 15:59

50 Leke


Pagesa 50 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 2862

Dhuroj nje qen femer rraca pastor gjerman+haski dhe 2 kelyshe femra 1 muajsh.Urgjent!!