Pomeranian Boo Tirane

Kafshe e shpende Data: 03/06/2020 18:28

200 Euro

  • Pomeranian Boo


Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 2527

Dua te shes nje Pomeranian Boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. Ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte.
Cmimi 200 Euro