Mini Pomeranian Boo ne shitje Tirane

Kafshe e shpende Data: 29/05/2020 22:48

2,300 Euro

  • Mini Pomeranian Boo ne shitje
  • Mini Pomeranian Boo ne shitje
  • Mini Pomeranian Boo ne shitje
  • Mini Pomeranian Boo ne shitje


Pagesa 2,300 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 135

Qenushat e famshem qe keni pare neper insta apo tik tok i sjellim dhe ne per ju keto arusha te vegjel 😍😍 na telefononi 📲