Tea Cup Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje Tirane

Kafshe e shpende Data: 07/10/2020 11:48 Post Id: 254520

2,000 Euro

  • Tea Cup Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje
  • Tea Cup Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje
  • Tea Cup Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje
  • Tea Cup Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje


extra info
Pagesa 2,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 432

Sjellim per ju qenushat me te famshem ne bote te rraces Pomeranian, ne madhesi tea cup dhe mini, nder me te miret , ne te gjitha ngjyrat, white, cream, black, black n tan, light cream, light orange, orange, dark orange, orange with black mask .
Rraca te pastra dhe kualitetet me te mira.