Shes kafshe Tepelene

Kafshe e shpende Data: 01/10/2020 17:50 Post Id: 257065

200,000 Leke


extra info
Pagesa 200,000 Leke
Qyteti - Zona Tepelene - Zone Periferike
Adresa Memaliaj, Shqiperia
Lexime 61

Shes Pelen bars dhe dy mushka.3 kafshet ndodhen ne Memaliaj.cmimi 2 milion te vjetra.cmimi i diskutushem.Arsyeja e shitjes,per arsye emigrimi.Faleminderit.