Shitet Beagle Tirane

Kafshe e shpende Data: 01/10/2020 09:05 Post Id: 257575

600 Euro

  • Shitet Beagle
  • Shitet Beagle


extra info
Pagesa 600 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
Lexime 124

Shitet beagle femer 5 mujshe
Rrac e paster me pasgaport dhe vaksina
Ideal per familje
Mase e vogel
Cmimi 600 euro i pa diskutueshem