Shitet Beagle Tirane

Kafshe e shpende Data: 01/10/2020 09:05 Post Id: 257581

600 Euro

  • Shitet Beagle
  • Shitet Beagle


extra info
Pagesa 600 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
Lexime 71

Shitet Beagle femer 5 muajshe
Rrac e paster me pashaporte dhe e vaksinuar
Shume lozonjare dhe ideale per familje