Shitet Labrador Britanik me Gjak i Paster Tirane

Kafshe e shpende Data: 15/10/2020 07:05 Post Id: 261094

200 Euro

  • Shitet Labrador Britanik me Gjak i Paster
  • Shitet Labrador Britanik me Gjak i Paster


extra info
Pagesa 200 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 114

Gjak i paster Anglez Labrador 1 vjecar. Ka te gjitha vaksinat dhe e trajnuara shume mire. Jo agresive.
Lukuni shitet vec e vec.