Kafshe shtepiake Tirane

Kafshe e shpende Data: 15/10/2020 09:25 Post Id: 261180


extra info
Pagesa 350 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 104

Otis dhe fluffy.
Otisi eshte 2 muajsh ndersa fluffy 3 muajsh e gjysem .
Jan shum te paster dhe duan te rrine vetem me njeri tjetrin jane miqesuar qe te vegjel dhe vetem luajne bashk .
Otis esht rrac e vogel nuk rritet qendron aq sa eshte, ndersa fluffy esht rrac qimegjate .
Fluffy e ka marre vaksinen e pare ndersa otis jo .
(Jane vetem brenda per ne shtepi)