Qen per adoptim Tirane

Kafshe e shpende Data: 08/03/2020 22:15 Post Id: 27955


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Petro Nini Luarasi
Lexime 13016
Qen per adoptim IMG_0961.PNG (Format ) | Qen per adoptim IMG_0962.PNG (Format ) | Qen per adoptim IMG_0963.PNG (Format ) |

Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.Eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.I vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.Eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.Arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.Telefononi ne numrin .FALAS ps E jap vetem per personat qe kane mundesi te kujdesen dhe qe i duan qente.