Shiten Pitbull Kavaje

Kafshe e shpende Data: 08/01/2021 17:52 Post Id: 288939


extra info
Pagesa 8,000 Leke
Qyteti - Zona Kavaje - Qender
Adresa Kavaje
Lexime 675

Shiten kelyshe pitbulli 2 muaj e gjysme,te pastuar nga parazitet dhe te vaksinuar. Shitet pitbull red nose 2 vjec.Cmimi 80 mije leke secili. Kontakt whatsapp