Papagall Tirane

Kafshe e shpende Data: 21/01/2021 18:36 Post Id: 295269


extra info
Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Foto Xhavella, Tirana, Albania
Lexime 227

Shes dy pagaj te rinj ,kendojne qe te dy .me kafaz dhe me ushqim per nje muaj.Shume te bukur.