Shes Qen Pekinez Tirane

Kafshe e shpende Data: 27/01/2021 14:13 Post Id: 296170


extra info
Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 200

Shes nje qen te races Pekinez, mosha 5 vjec, 7 kg.
Emri i qenushit eshte Xhordani, i lindur dhe rritur ne apartament.
Pellush ngjyre bezhe, qen shume social dhe i dashur.
I vaksinuar dhe pa probleme shendetesore.
Shitet per arsye emigrimi.