Akita mashkull per 'Ciftim' jo shitje Tirane

Kafshe e shpende Data: 12/03/2021 17:28 Post Id: 310347


extra info
Pagesa 50 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Rruga Stokholmi, Kamez, Albania
Lexime 679

Akita mashkull, eshte vetem per ciftim me Akiten tuaj, nese doni kelyshe dhe jo per shitje. Rrace e paster dhe shume i bukur, 1.6 vjec.
Per shitje telefonata vetem mbi 270 euro.