Shitet nje cift pellumbash kemlesh me kaslyc Durres

Kafshe e shpende Data: 21/03/2021 15:17 Post Id: 319825


extra info
Pagesa 20 Euro
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Lura, Durres, Shqiperia
Lexime 112

Shitet nje cift pellumbash kemlesh me kaslyc. Femra eshte 10 muajshe kurse mashkulli 9 muajsh. Cifti ka bere 2 veze para dy muajsh dhe jane ciftuar perseri per te bere veze. Jane te bukur dhe te mbajtur por nuk i mbaj dot sepse bejne pis tek ballkoni i komshinjve. Nxitoni per t'a bere tuajin kete cift.