15 dhi dhe 20 keca rrace alpine Fier

Kafshe e shpende Data: 18/04/2021 21:36 Post Id: 320363


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Qyteti - Zona Fier - Patos
Adresa Patos, Albania
Lexime 500

15 dhi dhe 20 keca rrace alpine sic tregohet ne fotot e meposhtme. Secila nga dhite prodhon 4-6 litra qumesht ne dite. Te rritura ne kushte shume te mira.

Cmimi per krere 30.000 leke te reja (i diskutueshem).
Cmimi per gjithe tufen 400.000 leke te reja