Shitet Super Rottweiler Fier

Shitet super rottweiler femer 1 vjece. E vaksinuar dhe eshte me librez vaksinimi. Shum e mire per ruajte objektesh vila makazina pune oborre etj.. vetem telefonata serioze flm

Njoftime te Ngjashme