shiten mace race me cmim okazion Tirane

Kafshe e shpende Data: 12/09/2019 18:31

5,000 Leke

  • shiten mace race me cmim okazion
  • shiten mace race me cmim okazion
  • shiten mace race me cmim okazion


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa rruga e dibres
Lexime 3549

Shiten 3 kelysh maje 5-javeshe race persiane. Macet jane shum te bukura, njera eshte femer 2 tjerat jane meshkuj.Shiten me cmim okazion thjeshte per te mbuluar shpenzimet e ushqimit dhe te trajtimit.

Na kontaktoni do mbeteni shume te kenaqur