Mace Persiane Tirane

Kafshe e shpende Data: 19/08/2019 15:48

100 Euro

  • Mace Persiane
  • Mace Persiane
  • Mace Persiane
  • Mace Persiane
  • Mace Persiane


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Rr.5 Maji
Lexime 7373

Mace persiane.Nje ne ngjyre te zeze dhe nje ngjyre gri.Rreth 2 muaj e gjysem.