Shitet kelyshi Elbasan

Kafshe e shpende Data: 23/07/2019 13:15

30 Euro

  • Shitet kelyshi
  • Shitet kelyshi


Pagesa 30 Euro
Qyteti - Zona Elbasan -
Adresa Rr. Iliaz Kosova
Lexime 7209

Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. Eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. Eshte shume i dashur dhe lozonjar.