qen Chihuahua Tirane

Kafshe e shpende Data: 20/07/2019 16:16

125 Euro

  • qen Chihuahua
  • qen Chihuahua


Pagesa 125 Euro
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa tirane
Lexime 10322

ne kemi dy puppies bukur, puppies tona jane ngritur ne shtepi se bashku me femijet tane dhe ata tashme jane vaksinuar.
na kontaktoni per me shume informacion dhe fotografi.