Shes Blete Tirane

Kafshe e shpende Data: 08/05/2020 11:44

70,000 Leke

  • Shes Blete


Pagesa 70,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Ndoc Martini
Lexime 6291

Shes blete, 5 koshere. Mbreteresha 1 vjecare. Shiten per arsye emigrimi. Jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza