Pastor belg Tirane

Kafshe e shpende Data: 25/10/2019 15:58

100 Euro

  • Pastor belg
  • Pastor belg


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa R.kavajes
Lexime 3990

Pastor belg groenendael
Dna nga prinder te shkolles policore.RACA dhe genet e nenes dhe te babait besnik roje personal prone bisnesi 100% luftarak i urdheruar 100%. Do refuzohen persona qe do mbajne qente ne apartamente.