Kerkoj Nje Qen Te Mire .. Elbasan

Jam tip qe me pelqejne kafshet dhe kerkoj nje qen te mire ..cdokush qe ka nje qen te mire por te jete kelysh se dua ta mesoj ashtu si dua une .. ju lutem me kontaktoni ..dhe ju detyrohem ne nje shperblim jo dhe te math por i arsyshem ...

Njoftime te Ngjashme