Shitet Nje Mace Afersisht 2 Vjece . Mace E Vaksinuar Dhe Shume E Paster. Eshte Edhe Berati

Eshte afersisht 3 kg . Nuk ben rremuje neper shtepi . Te degjon. Emrin e ka Pisika

Njoftime te Ngjashme