kafshet shtepiake tirana merr jep 

 Online 14 lexues | 2 njoftime ne pritje

0 Tregu Kafshe e shpende Dhuroj mace

Dhuroj mace

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Dhuroj nje mace leshatore e vogel shum e bukur 1vjece dua ta dhuroj sepse do largohem jatsht po ka te intersuar me fol ne watcap...

0

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Ferma qenve Golem ju ofron te gjitha rracat qe ju kerkoni

Ferma qenve Golem ju ofron te gjitha rracat qe ju kerkoni

Qerret | Kavaje

B Kultivoj rraca te ndryshme te qenushave siguroj te gjitha rracat me porosi nga me te vecantat...

300 Euro

Kavaje
50 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen ne dhurim

Qen ne dhurim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Dhuroj nje qen femer rraca pastor gjerman+haski dhe 2 kelyshe femra 1 muajsh.urgjent!! ...

50 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Rottweiler

Rottweiler

Zone Periferike | Berati

B Shes rottweiler rac e paster te 11/02/2018 mashkulli princ femra king...

100 Euro

Berati
150 Euro Tregu Kafshe e shpende PASTOR GJERMAN

PASTOR GJERMAN

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shite 5 kelyshe race e paster pastor gjerman✔️ mosha 1 muaj 3 meshkuj 2 femra ✔️ si nena e babai kan qen pjese e policise te shtetit✔️...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Pastor malinois belg

Pastor malinois belg

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Dhurohet qen pastor malinois belg femer rrace e e paster the gjitha kontrollet dhe vaksinat e bera ska kush the kujdeset flm...

10,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh

Kelysh

Kucove | Berati

B Shes kelysh kelyshi eshte i shartuar me chiuava i zgjuar qeni do dhe disa dit te mbush 45 dit ...

50 Euro

Berati
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
50 Leke Tregu Kafshe e shpende shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e t tj

shitje qenesh te rracave te ndryshme pitbull, stani, sharri pa qime e

| Vlore

B Pitbull nga prinder te stervitur ...

50 Leke

Vlore
280 Euro Tregu Kafshe e shpende Kafshë Shtepiake në Shitje.

Kafshë Shtepiake në Shitje.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet qeni i rracës së pastër golden retriever. Çmim:280€. për më tepër më kontaktoni në cel&viber&whats app....

280 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Molos kelyshi rrace e paster

Molos kelyshi rrace e paster

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kelysh rraca molos. qeni rritet behet i madh. i shoqerueshem me njerezit. 5 te till ngjyra te ndryshme. rrac 100% e paster....

300 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen Rottweiler

Qen Rottweiler

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.31 Km nga qendra)

B Qen rottweiler i zi . per me shume kontaktoni nr e tel ...

20,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende SHITET QEN HUSKY 300€

SHITET QEN HUSKY 300€

Qender | Peshkopi

B Shitet qen husky 100€ ne burrel....

100 Euro

Peshkopi
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.t...

0 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Boo Pomeranian ne shitje

Boo Pomeranian ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh pomeranian boo, teddy bear face, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisur me pedigree, me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel 0692324182...

1,000 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Minispic

Minispic

| Tirane (2.16 Km nga qendra)

B Minispic qen shtepie rrace e paster dhe shume te bukur te bardhe te degjushem ja vlen ta kesh ne shtepin ( oborr ) ...

150 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Kafshe e shpende Qenushë në Shitje

Qenushë në Shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B White mini bear on sale best price🐻 🤩teddy bear pomeranian 😍best quality 👑 for show and breeding🏆🎖🏅🏅🏅🏅 super arusha😍🤩 🐻champion ☺️shume prej nesh e njohim nga qenushi i famshem boo🐾 🏆size: teacup, estimated weight 2,5 kg 🏆extreme short nose & ...

1,500 Euro

Tirane
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
450 Euro Tregu Kafshe e shpende Mace scottish fold

Mace scottish fold

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mace scottish fold rrace e paster te vaksinuara 450 euro ...

450 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen samyed 2 muajsh me vaksina te bera dhe pashaport me mikrochip lozonjar i edukuar

Shes qen samyed 2 muajsh me vaksina te bera dhe pashaport me mikrochip

Brryli | Tirane

B Shes qen samyed 2 muajsh me pashaport dhe mikrochip me vaksin te bera esht shum i dashur dhe lozonjar i edukuar ...

300 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet lopa bartese 7-muajshe

Shitet lopa bartese 7-muajshe

Plepa | Durres

B Shitet lopa bartese muaji 5 10-11 litra qumesht bartese per here te 3 cmimi 1.5 milion leke te vjetra telefon +355693406245 (kontaktoni vetem ne telefon)...

150,000 Leke

Durres
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitje qen samyed

Shitje qen samyed

Brryli | Tirane

B Shesim qen rraca samyed 2 muajsh me vaksina te bera me pashaporte dhe mikrochip...

300 Euro

Tirane
8,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Dhi

Shiten Dhi

Qender | Peshkopi

B Shiten dhi ne fshatin val-martanesh / bashkia bulqize. cmimi 8000 leke te reja...

8,000 Leke

Peshkopi
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Bageti vendi.Lloji dhi te rritura ne malesi jan aferisht rreth 150 krer.

Bageti vendi.Lloji dhi te rritura ne malesi jan aferisht rreth 150 kre

Kodra e Diellit | Tirane

B Bageti.rreth 150 krer te rritura ne malesi cmimi 100 milek te vjetra per kok cmimi eshte i diskutueshem....

100 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim