kangal ne shitje 

 Online 18 lexues | 7 njoftime ne pritje

250 Euro Kafshe e shpende --------OKAZION---------Alaskan Malamute

--------OKAZION---------Alaskan Malamute

Qender | Shkoder

B Shkoder shiten kelyshe te races alaskan malamute 100% race e paster me libreze dhe vaksina te bera. me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar....

250 Euro

Shkoder
250 Euro Kafshe e shpende Minispitz ne shitje

Minispitz ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Mundesojme per ju qenusha te rraces mini spitz; rraca super te pastra te prejardhura nga spitzi gjerman; per me shume tel 0675483869...

250 Euro

Tirane
2,500 Euro Kafshe e shpende White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat e famshem qe keni pare neper insta apo tik tok i sjellim dhe ne per ju keto arusha te vegjel 😍😍 na telefononi per me shume info...

2,500 Euro

Tirane
2,300 Euro Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo ne shitje

Mini Pomeranian Boo ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat e famshem qe keni pare neper insta apo tik tok i sjellim dhe ne per ju keto arusha te vegjel 😍😍 na telefononi 📲0675483869...

2,300 Euro

Tirane
2,500 Euro Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo ne shitje

Mini Pomeranian Boo ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Importojme nga jashte te gjitha koloret dhe kategorite e rraces pomeranian. rraca te pastra te rregjistruara ne fci ...

2,500 Euro

Tirane
700 Euro Kafshe e shpende Qenusha Miniature Poodle ne shitje

Qenusha Miniature Poodle ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim import nga jashte qenusha mini poodle ne te gjitha koloret e tyre; rraca te pastra te pajisur me pashaport dhe mikrochip dhe 1-2 vaksina te bera...

700 Euro

Tirane
20,000 Leke Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

Kucove | Berati

B Shiten 4 qenusha mini spitz (2 femra & 2 meshkuj). qenushat jane nje muajsh, te vaksinuar & me shendet te plote. shume te dashur & aktiv. cmimi 200 mije leke te vjetra (ose 20.000 leke te reja). nr. cel 0692697750 ...

20,000 Leke

Berati
200 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte. cmimi 200 €...

200 Euro

Tirane
10,000 Leke Kafshe e shpende pitbull i shartuar

pitbull i shartuar

Don Bosko | Tirane

B Shes qenin te rraces pitbull (i shartuar)...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Kafshe e shpende shitet qen rotwailer mix pit bull

shitet qen rotwailer mix pit bull

Zone Periferike | Tirane

B Pershendetje shes qen rotwailer mix pit bull ...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim