kaukaz qene vidjo 

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

30 Euro Kafshe e shpende Mace kotele

Mace kotele

Qender | Korce

B Kotelet jane shtepiake 1muaj e gjysem te dashura dhe te pastra...

30 Euro

Korce
250 Euro Kafshe e shpende Nuk kujdesim dot arsyja ndaj angazhimit me punen

Nuk kujdesim dot arsyja ndaj angazhimit me punen

Qender | Elbasan

B Emri shila gjina femer esht me humor gjithmon mosha 2 vjec preferon shtepi me oborr...

250 Euro

Elbasan
250 Euro Kafshe e shpende Shitet

Shitet

Qender | Elbasan

B Qen ngjyr kaf i shoqeruar me te bardh syt kaf gjina femer . eshte shum argetuese me humor gjithmon preferon shtepi me oborr...

250 Euro

Elbasan
0 Leke Kafshe e shpende Shiten tufe me dhi per arsye ekonomike

Shiten tufe me dhi per arsye ekonomike

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten 180 krer dhi bashke ose pa keca. jane ne gjendje te mire dhe te vaksinuara....

0 Leke

Elbasan
500 Euro Kafshe e shpende Shes mace British blue short hair

Shes mace British blue short hair

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.61 Km nga qendra)

B Shes mace british blue silver short hair e bardhe me nuance gri. me sy blu.eshte 8 muajsh, race 100% e paster, mashkull, i edukuar, i pershtatur perfekt me femije te vegjel dhe apartment. e mesuar perfekt dhe me dashuri. me libreze vaksinimi dhe antiparazitar. ...

500 Euro

Tirane
800 Euro Kafshe e shpende Kotele mace Scottish Fold Short Hair dhe British Short Hair

Kotele mace Scottish Fold Short Hair dhe British Short Hair

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim.per ju mace te vecanta ne kolore te ndryshme te rraces scottish fold short hair dhe british short hair...

800 Euro

Tirane
30,000 Leke Kafshe e shpende 15 dhi dhe 20 keca rrace alpine

15 dhi dhe 20 keca rrace alpine

Patos | Fier

B 15 dhi dhe 20 keca rrace alpine sic tregohet ne fotot e meposhtme. secila nga dhite prodhon 4-6 litra qumesht ne dite. te rritura ne kushte shume te mira. cmimi per krere 30.000 leke te reja (i diskutueshem). cmimi per gjithe tufen 400.000 leke te reja...

30,000 Leke

Fier
2,500 Euro Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Tek ne do te gjeni qenushat te rraces pomeranian te njohur nga qenushi i famshem boo , vetem rraca te pastra, teddy face ...

2,500 Euro

Tirane
20,000 Leke Kafshe e shpende Kafshe blegtorale ne shitje - 40 krere dhi rrace

Kafshe blegtorale ne shitje - 40 krere dhi rrace

Zone Periferike | Kruje

B Kemi per te shitur 40 krere dhi race bashke me keca, shumica kane nga 2 keca. kafshet jane te rritura ne ferme....

20,000 Leke

Kruje
250 Euro Kafshe e shpende Kotele persiane ekzotike ne shitje

Kotele persiane ekzotike ne shitje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Kotele rrace e paster persiane , te shendetshme, te rritura ne shtepi...

250 Euro

Tirane
300 Euro Kafshe e shpende Pastor gjerman mashkull 8 muajsh

Pastor gjerman mashkull 8 muajsh

Kucove | Berati

B Pastor gjerman ne shitje mashkull 8 muajsh shum i mir...

300 Euro

Berati
20,000 Leke Kafshe e shpende Shes Qenush mashkull Mini Spitz

Shes Qenush mashkull Mini Spitz

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Shes qenush mashkull mini spitz qenushi eshte i vaksinuar dhe me pashaportë. mosha, 4 muajsh. ndodhet në tiranë, yzberisht. tel: 0695876649...

20,000 Leke

Tirane
100 Leke Kafshe e shpende Mace per adoptim

Mace per adoptim

Laprake | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Jepet mace per adoptim falas eshte 8 muajshe i ka te gjitha vaksinat e bera dhe eshte shume e paster ha cdo lloj ushqimi e stervitur per te kryer nevojat ne tualet...

100 Leke

Tirane
700 Euro Kafshe e shpende Kotele mace british blue short hair ne shitje

Kotele mace british blue short hair ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim import kotele british blue short hair, nder macet me te preferuara...

700 Euro

Tirane
800 Euro Kafshe e shpende Kotele mace british blue short hair ne shitje

Kotele mace british blue short hair ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim import kotele te rraces british short hair ne ngjyrat blue, lilac, blue point, silver, gold, chocolate. rraca te pastra gjithmon....

800 Euro

Tirane
65,000 Leke Kafshe e shpende Shesim kope me 40 dhi race dhe vendi dhe 40 keca

Shesim kope me 40 dhi race dhe vendi dhe 40 keca

Ksamil | Sarande

B Shesim gjithe kopene per arsye prone, 2 cjap rrace dhe 40 dhi te perziera(rrace dhe vendi) si dhe 40 keca. dhite japin shume prodhim te mire te qumeshtit, kecat jane tamam per tu therur pesha aktuale kecave varjon prej 15 kg deri 18 kg nuk ka fjale per cilesine e tyre ai qe do ti kete fat do jete ...

65,000 Leke

Sarande
3,500 Euro Kafshe e shpende Pomerian Mashkull ne shitje

Pomerian Mashkull ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Pomerian mashkull ne shitje posedon pasaport mikrochip dhe pedigre +38349461010...

3,500 Euro

Tirane
500 Euro Kafshe e shpende Akita Japoneze

Akita Japoneze

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Akita japoneze femer ne shitje +38349461010...

500 Euro

Tirane
20 Euro Kafshe e shpende Shitet një çift pëllumbash këmlesh me kaslyc

Shitet një çift pëllumbash këmlesh me kaslyc

Qender | Durres

B Shitet një çift pëllumbash këmlesh me kaslyc. femra është 10 muajshe kurse mashkulli 9 muajsh. Çifti ka bërë 2 vezë para dy muajsh dhe janë çiftuar përsëri për të bërë vezë. janë të bukur dhe të mbajtur por nuk i mbaj dot sepse bëjnë pis tek ballkoni i komshinjve. nxitoni pë...

20 Euro

Durres
850 Euro Kafshe e shpende Scottish fold

Scottish fold

Kodra e Diellit | Tirane

B Scottish fold bicolour 2 muajsh i vaksinuar trajtim antiparazitar i pajisur me libreze shendetesore cmimi 850 euro...

850 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim