kotele persiane 2019 

 Online 17 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,480 Leke Kafshe e shpende Shesim blete

Shesim blete

Qender | Permet

B Shesim koshere bletesh dy kateshe ne gjendje shume te mire me cmim te aresyshem...

1,480 Leke

Permet
550 Euro Kafshe e shpende Qenush Akita Japoneze ne shitje

Qenush Akita Japoneze ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim per ju kelysh akita japoneze , linj e paster gjaku, prinderit e sjell nga gjermania....

550 Euro

Tirane
300 Euro Kafshe e shpende Kotele mace persiane ne shitje

Kotele mace persiane ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim.per ju kotele persiane doll face, super rrac te paster, te edukuara dhe te mirembajtura, ...

300 Euro

Tirane
2,000 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim import nga jashte qenusha te rraces pomeranian, te njohur nga qenushi i famshem boo. rraca te pastra, kualitete extra, teddy bear face....

2,000 Euro

Tirane
1,500 Euro Kafshe e shpende Toy Red Poodle

Toy Red Poodle

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat poodle ne madhesin toy i sigurojm impirt nga jashte per ju miq, te pajisur me te gjitha dokumentet perkatese, pervecse po behen nje trend dhe ne shqipeti, keta qenush jane dashuri pasi jo vetem qe jane super inteligjent por nuk u bie as qimja dhe nuk bejne alergji, pesha adult 3-4 kg...

1,500 Euro

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte. cmimi 200 €...

200 Euro

Tirane
1,350 Euro Kafshe e shpende Shitet kali

Shitet kali

Zone Periferike | Lezhe

B Shitet kali 2 vjec ne cmim perfshihen shala , freni, kapistra ,shajaku te gjitha origjinale mall italian ...

1,350 Euro

Lezhe
100 Euro Kafshe e shpende Shes kelysh 1 muajsh

Shes kelysh 1 muajsh

Kucove | Berati

B Shes kelysh 1 muajsh ...

100 Euro

Berati
90 Euro Kafshe e shpende Kerkoj Pastor Gjerman Kontaktoni

Kerkoj Pastor Gjerman Kontaktoni

Qender | Vlore

B Kerkoj pastor gjerman,1-3 muajsh,te vaksinuar dhe te shendetshem. cmimi deri ne 100€. kontaktoni ne numrin e titullit.pasi nr i regjistrimit nuk punon. lokacionet:sheshi i flamurit. transballkanike. kisha ortodokse....

90 Euro

Vlore
10,000 Leke Kafshe e shpende Shiten dhi Vendi dhe Alpine

Shiten dhi Vendi dhe Alpine

Zone Periferike | Durres

B Shiten 30 dhi vendi, krusa dhe alpine. jan dhi te zgjedhur, shum te mira. adresa : ishem, durres cmimi 10000 leke te reja i diskutueshem ...

10,000 Leke

Durres
6,000 Leke Kafshe e shpende Shes mace miks persiane me siamese

Shes mace miks persiane me siamese

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Mace 4 muajsh e gjysme miks persian me siamese ...

6,000 Leke

Tirane
350 Euro Kafshe e shpende Qenush Jack Russell ne shitje

Qenush Jack Russell ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Disponojme kelysha te vegjel te rraces jack russell, nuk rriten dhum, jan shum inteligjent dhe mjaft te mire per femijet dhe apartament....

350 Euro

Tirane
20,000 Leke Kafshe e shpende Shes kelysh border collie

Shes kelysh border collie

Qender | Fier

B Shes kelysh border collie . cmimi 20 mije lek te reja. eshte i pari i të klasifikuarve më inteligjent është border collie, qen i një madhësie të mesme me origjinë nga britania e madhe. kafsha ka një dhunti të madhe: mëson gjithçka shumë shpejt dhe me mjaft lehtësi. ky qen është shum...

20,000 Leke

Fier
200 Euro Kafshe e shpende Shiten kelyshë setter rracë e pastër #bloodline

Shiten kelyshë setter rracë e pastër #bloodline

Qender | Lushnje

B Shiten kelysha setter 1 muajsh e gjysëm. gjak i paster linje e dy zagareve setter te treguar ne foto. ...

200 Euro

Lushnje
1,500 Euro Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte qenusha te rraces pomeranian, te njohur nga qenushi i famshem boo, vetem rraca te pastradhe kualitetet me te mira....

1,500 Euro

Tirane
200 Leke Kafshe e shpende Shes qen maltez

Shes qen maltez

Brryli | Tirane

B Shes qen maltez ...

200 Leke

Tirane
8,000 Euro Kafshe e shpende Dhi në shitje.

Dhi në shitje.

Qender | Sarande

B Kërkoj të shes rreth 100 krerë dhi. janë rracë shumë e pastër vendi dhe kanë rendiment të lartë të prodhimit të qumështit dhe të pjellorisë gjithashtu. të interesuarit të kontaktojnë në numrin celular....

8,000 Euro

Sarande
250 Euro Kafshe e shpende kotele

kotele

Qender | Shkoder

B [align=left][/align] kotele persiane e gjinis mashkull, e disponueshme...

250 Euro

Shkoder
25,000 Leke Kafshe e shpende Shitet pastor belg.

Shitet pastor belg.

Kucove | Berati

B Shitet pastor belg malinois, femer 1.5 vjece, 250 mije lek. shum e mire per roje vila dhe shtepi private....

25,000 Leke

Berati
20 Leke Kafshe e shpende Shiten kotele te rraces 'La Perm'

Shiten kotele te rraces 'La Perm'

Qender | Fier

B Shiten kotelet e vogla te cilat jan shume te pastra dhe te mbajtura ne kushte shtepie. kotelet jane shume miqesore me te gjith dhe te rraces laperm. ushqehen vet dhe me cdo lloj ushqimi. ne video tregohet nena e koteleve. cmimi 20 mij lek te vjetra per kotele per me shume info na kontaktoni ...

20 Leke

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim