kotele persiane julz 2019 

 Online 12 lexues | 1 njoftime ne pritje

14,000 Leke Kafshe e shpende Shesim koshere blete

Shesim koshere blete

Fresku/Linze | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shesim koshere blete ...

14,000 Leke

Tirane
150 Euro Kafshe e shpende VOLPINO

VOLPINO

Qendra | Berati

B Voplino+ minispitz...

150 Euro

Berati
250 Euro Kafshe e shpende kotele

kotele

Qender | Shkoder

B Kotele persiane me kolore te larmishme , na kontaktoni kur do her per ta rezervuar kotelen tuaj te preferuar persiane...

250 Euro

Shkoder
200 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte. cmimi 200 €...

200 Euro

Tirane
14,000 Leke Kafshe e shpende Shesim koshere blete

Shesim koshere blete

Fresku/Linze | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shesim koshere blete ...

14,000 Leke

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Shiten rosa te egra lloje te ndryshme

Shiten rosa te egra lloje te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten rosa te egra te llojeve te ndryshme dhe fazane te eger te kuq, te paraqitura si ne foto.cmimet variojne nga rraca.sqarim cmimet jane respektivisht per ciftin. vendodhja shkoder. per me teper informacion kontaktoni. faleminderit!...

100 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende mace

mace

Qender | Shkoder

B [code][/code] kotele persiane ne gjendje me kolore te larmishme, bejm te mundur transportimin e maces...

250 Euro

Shkoder
550 Euro Kafshe e shpende Qenush Akita Japoneze ne shitje

Qenush Akita Japoneze ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim per ju kelysh akita japoneze , linj e paster gjaku, prinderit e sjell nga gjermania....

550 Euro

Tirane
1,350 Euro Kafshe e shpende Shitet kali

Shitet kali

Zone Periferike | Lezhe

B Shitet kali 2 vjec ne cmim perfshihen shala , freni, kapistra ,shajaku te gjitha origjinale mall italian ...

1,350 Euro

Lezhe
1,480 Leke Kafshe e shpende Shesim blete

Shesim blete

Qender | Permet

B Shesim koshere bletesh dy kateshe ne gjendje shume te mire me cmim te aresyshem...

1,480 Leke

Permet
300 Euro Kafshe e shpende Kotele mace persiane ne shitje

Kotele mace persiane ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim.per ju kotele persiane doll face, super rrac te paster, te edukuara dhe te mirembajtura, ...

300 Euro

Tirane
2,000 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim import nga jashte qenusha te rraces pomeranian, te njohur nga qenushi i famshem boo. rraca te pastra, kualitete extra, teddy bear face....

2,000 Euro

Tirane
1,500 Euro Kafshe e shpende Toy Red Poodle

Toy Red Poodle

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat poodle ne madhesin toy i sigurojm impirt nga jashte per ju miq, te pajisur me te gjitha dokumentet perkatese, pervecse po behen nje trend dhe ne shqipeti, keta qenush jane dashuri pasi jo vetem qe jane super inteligjent por nuk u bie as qimja dhe nuk bejne alergji, pesha adult 3-4 kg...

1,500 Euro

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Shes kelysh 1 muajsh

Shes kelysh 1 muajsh

Kucove | Berati

B Shes kelysh 1 muajsh ...

100 Euro

Berati
90 Euro Kafshe e shpende Kerkoj Pastor Gjerman Kontaktoni

Kerkoj Pastor Gjerman Kontaktoni

Qender | Vlore

B Kerkoj pastor gjerman,1-3 muajsh,te vaksinuar dhe te shendetshem. cmimi deri ne 100€. kontaktoni ne numrin e titullit.pasi nr i regjistrimit nuk punon. lokacionet:sheshi i flamurit. transballkanike. kisha ortodokse....

90 Euro

Vlore
10,000 Leke Kafshe e shpende Shiten dhi Vendi dhe Alpine

Shiten dhi Vendi dhe Alpine

Zone Periferike | Durres

B Shiten 30 dhi vendi, krusa dhe alpine. jan dhi te zgjedhur, shum te mira. adresa : ishem, durres cmimi 10000 leke te reja i diskutueshem ...

10,000 Leke

Durres
6,000 Leke Kafshe e shpende Shes mace miks persiane me siamese

Shes mace miks persiane me siamese

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Mace 4 muajsh e gjysme miks persian me siamese ...

6,000 Leke

Tirane
350 Euro Kafshe e shpende Qenush Jack Russell ne shitje

Qenush Jack Russell ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Disponojme kelysha te vegjel te rraces jack russell, nuk rriten dhum, jan shum inteligjent dhe mjaft te mire per femijet dhe apartament....

350 Euro

Tirane
20,000 Leke Kafshe e shpende Shes kelysh border collie

Shes kelysh border collie

Qender | Fier

B Shes kelysh border collie . cmimi 20 mije lek te reja. eshte i pari i të klasifikuarve më inteligjent është border collie, qen i një madhësie të mesme me origjinë nga britania e madhe. kafsha ka një dhunti të madhe: mëson gjithçka shumë shpejt dhe me mjaft lehtësi. ky qen është shum...

20,000 Leke

Fier
200 Euro Kafshe e shpende Shiten kelyshë setter rracë e pastër #bloodline

Shiten kelyshë setter rracë e pastër #bloodline

Qender | Lushnje

B Shiten kelysha setter 1 muajsh e gjysëm. gjak i paster linje e dy zagareve setter te treguar ne foto. ...

200 Euro

Lushnje

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim