lope ne shitje ne kosove  398 njoftime

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

120 Euro Tregu Kafshe e shpende kelysh  per shitje

kelysh per shitje

| Tirane (2.54 Km nga qendra)

B Kelyshet nuk ja rac e paster jan te perzier me rrac minispice kan lindur me 23.09.2016 tan bojn 2 muash nga 4 shiten vetem 2 prj tyre kush esht i interesuar te telefonoj ne 0697398803 ose te dergoj e mail eri.picorri@yahoo.com cmimi esht i diskutushem...

120 Euro

Tirane
7,500 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes 100 dhi

Shes 100 dhi

Zone Periferike | Peshkopi

B Shitet 100 dhi ne burrel vendi edhe alpine te pastra.pa.asnje lloj semundje per me.shum.info.telefononi...

7,500 Leke

Peshkopi
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Okazionnn!Shiten blete

Okazionnn!Shiten blete

Zone Periferike | Korce

B Shiten 30 blete per arsye migrimi! cmimi 10000 per blete i diskutueshem!gjendja shum e mire tel 0695140012...

10,000 Leke

Korce
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Jepet per adoptim FALAS

Jepet per adoptim FALAS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Jepet per adoptim falas : me quajne floupi, jam 8 vjeç, qen 100% i reces west highland white terrier, shkurt westi (çertifikate e reces leshuar ne france dhe pashaporte internacionale). per arsye personale, te zotet e mi nuk mund te me mbajne me, keshtu qe keroj nje familje te re per nje jet...

100 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Blej qen sharri

Blej qen sharri

| Tirane (0.59 Km nga qendra)

B Dua te blej nje klysh sharri deri ne 50 € te interesuarit te kontaktojn 0695459844...

50 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Kerkoj nje qen te mire ..

Kerkoj nje qen te mire ..

Zone Periferike | Elbasan

B Jam tip qe me pelqejne kafshet dhe kerkoj nje qen te mire ..cdokush qe ka nje qen te mire por te jete kelysh se dua ta mesoj ashtu si dua une .. ju lutem me kontaktoni ..dhe ju detyrohem ne nje shperblim jo dhe te math por i arsyshem ......

1,000 Euro

Elbasan
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet nje mace afersisht 2 vjece . Mace e vaksinuar dhe shume e paster.  Eshte edhe shume e urte .

Shitet nje mace afersisht 2 vjece . Mace e vaksinuar dhe shume e paste

Kucove | Berati

B Eshte afersisht 3 kg . nuk ben rremuje neper shtepi . te degjon. emrin e ka pisika...

50 Euro

Berati
18,000 Leke Tregu Kafshe e shpende kelyshe malteze

kelyshe malteze

Qender | Lushnje

B Kelyshe malteze 2 muajsh. 1 vaksine e bere. meshkuj dhe femra...

18,000 Leke

Lushnje
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Maçok Persian

Maçok Persian

Zone Periferike | Korce

B Shitet macok persian per arsye emigrimi ,, eshte 2 vjec, shume i kuptueshem dhe i dashur , i pa kastruar , kerkohet familje e pergjegjshme !! cmimi i diskutueshem ...

150 Euro

Korce
350 Euro Tregu Kafshe e shpende Dhi rraca Franceze

Dhi rraca Franceze

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.51 Km nga qendra)

B Shes dhi rraca franceze ...

350 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Kafshe shtepiake

Kafshe shtepiake

Kucove | Berati

B Shitet nje qenush i rraces spitz, gjinia femer, mosha 1 muajsh. gezon shendet te plote. cmimi 150€. kush eshte i interesuar te kontaktoje ne nr. 0692715921...

150 Euro

Berati
1,200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes nje Pelé 5vjec eshte dhe per te lindur

Shes nje Pelé 5vjec eshte dhe per te lindur

Qender | Elbasan

B Shes nje pelé 5vjec per te lindur nga nje kale arab cmimi 1200€ pela eshte e stervitur dhe e degjueshme...

1,200 Euro

Elbasan
2,700 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes nje kale shume te bukur dhe inteligjent gjate veprimeve

Shes nje kale shume te bukur dhe inteligjent gjate veprimeve

Zone Periferike | Elbasan

B Shes nje kale shume te bukur 5vjec amshor kali bene shume veprime te bukura gjate hecjes kercime nga me te ndryshme...

2,700 Euro

Elbasan
3,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes nje kale Arab shume inteligjent dhe veprues

Shes nje kale Arab shume inteligjent dhe veprues

Qender | Elbasan

B Shes nje kale amshor arab 4vjec shume i stervitur dhe i degjueshem si kale kercen duke hecur tel 0698531003...

3,000 Euro

Elbasan
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelyshe Kangal Malakli

Kelyshe Kangal Malakli

Qender | Korce

B Shiten kelyshe malakli turk te pajisur me pashaporte. race shume e forte dhe besnike. mashkulli eshte mbi 90 kg dhe femra mbi 70kg. per me shume foto dhe info mund te kontaktojme ne cel. ose te vini ti shihni nga afer....

500 Euro

Korce
120 Euro Tregu Kafshe e shpende Dele ne shitje

Dele ne shitje

Qender | Skrapar

B Shite pr arsyje emigrim...

120 Euro

Skrapar
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Dy Pula i gjel rrace e vecante

Shiten Dy Pula i gjel rrace e vecante

Zone Periferike | Durres

B Shiten dy pula i gjel rrace e vecante per me shume kontaktoni ... 0695169988 ... mariusi ......

10,000 Leke

Durres
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen Sharri

Qen Sharri

Zone Periferike | Peshkopi

B Shitet qen sharri 3 vjec ...

500 Euro

Peshkopi
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen Kangal turk rrac e paster 3 muajsh

Shes qen Kangal turk rrac e paster 3 muajsh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shes qenush kangal turk 3 muajsh, rrace e paster i vaksinuar. shume i dashur dhe i bukur. cmimi 200 euro...

200 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen Laborador

Qen Laborador

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Shitet qen laborador 2 muajsh e gjysem vetem femra , i pajisur me libreze me vaksinen e pare edhe me vaksinen ndaj paraziteve ...

12,000 Leke

Tirane
0 Leke Tregu Kafshe e shpende  INKUBATORE 100 DERI NE 500 VEZE

INKUBATORE 100 DERI NE 500 VEZE

| Elbasan

B Bejm inkubatore 100 deri ne 500 veze me 2 vite garanci nr kontakti 0692161464, me cmim te arsyeshem, ju mirepresim ...

0 Leke

Elbasan
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kerkoj qen per adoptim

Kerkoj qen per adoptim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.52 Km nga qendra)

B Kerkoj per adoptim nje qen kelysh te races pomeranian ose te nje race qe te jete i vogel te mos rritet shume. kush ka te me kontaktoje....

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Rraca shih poo i zi mosha 3-4 muajsh esht mashkull...

5,000 Leke

Tirane
700 Leke Tregu Kafshe e shpende Zogj Fushe Fshati

Zogj Fushe Fshati

Zone Periferike | Lushnje

B Pershendetje! shesim zogj fushe fshati te rritur ne hapsir te hapur me bar gjat gjith dites, zogjt shiten gati per te therur dhe jan te moshes 3,5 deri 4 muajsh. nr tel: 0699340596 fb: zogj fushe fshati instagram: zogj_fushe_fshati...

700 Leke

Lushnje
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitje bagetish

Shitje bagetish

Zone Periferike | Vlore

B Shiten 50 dhen te gjitha te reja,dhe me te shumtat bejne nga 2 sheleg,...

7,000 Leke

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas