mer jep dele 

 Online 46 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Euro Tregu Kafshe e shpende PASTOR GJERMAN

PASTOR GJERMAN

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shite 5 kelyshe race e paster pastor gjerman✔️ mosha 1 muaj 3 meshkuj 2 femra ✔️ si nena e babai kan qen pjese e policise te shtetit✔️...

150 Euro

Tirane
50 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen dy qenushe te porsalindur

Dhurohen dy qenushe te porsalindur

Qender | Elbasan

B Dhurohen dy qenushe te porsalindur ne qytetin e elbasanit. mund te diskutojme edhe nese jeni te interesuar por ne nje qytet tjeter....

50 Leke

Elbasan
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Qenushë 2 muajsh

Qenushë 2 muajsh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mashkulli ,me pulla te zeza ne kurriz 200€,femra,kelyshi i bardhe ,150€....

150 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
50 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen ne dhurim

Qen ne dhurim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Dhuroj nje qen femer rraca pastor gjerman+haski dhe 2 kelyshe femra 1 muajsh.urgjent!! ...

50 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet Akita

Shitet Akita

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet akita 2muajsh . race japoneze 100 % e paster , mashkull . i sjellshem dhe shume i dashur kontakto ne whatssap ...

350 Euro

Tirane
15,000 Lek Tregu Kafshe e shpende Dogo argentino

Dogo argentino

| Korce

B Shiten kelyshe dogo argentino gjak i paster per me shum me gjeni ne facebbok bledi ravolli 0696197864...

15,000 Lek

Korce
1,500 Euro Tregu Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

Fresku/Linze | Tirane

B sjellim me porosi nga jashte kelysh pomeranian boo, teddy bear face, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisur me pedigree, me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel 0675483869...

1,500 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Ne shitje kotele persiane ekzotike te mbajtura ne shtepi

Ne shitje kotele persiane ekzotike te mbajtura ne shtepi

Fresku/Linze | Tirane

B Ne shitje kotele persiane ekzotike rrac e paster qimegjate,te mbajtura ne shtepi ne kushte shume te mira dhe te trajnuara per nevojat, per me shume na tel 0692324182...

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim