merjep miser 

 Online 11 lexues | 8 njoftime ne pritje

60 Euro Kafshe e shpende Shiten kelysh pekimezi

Shiten kelysh pekimezi

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Shiten kelysh pekimezi ...

60 Euro

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte. cmimi 200 €...

200 Euro

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Shitet qenushe Shih Tzu

Shitet qenushe Shih Tzu

Kucove | Berati

B Shitet qenushe femer 3 vjece per arsye emigrimi ...

100 Euro

Berati
250 Euro Kafshe e shpende Shitet mace kotele persiane

Shitet mace kotele persiane

Qender | Shkoder

B Shitet kotele bardhoshe e races persiane ne gjendje , mosha dy muajshe , gjinia femer...

250 Euro

Shkoder
300 Euro Kafshe e shpende Kotele mace persiane ne shitje

Kotele mace persiane ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim.per ju kotele persiane doll face, super rrac te paster, te edukuara dhe te mirembajtura, ...

300 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Shitet mace kotele persiane!!

Shitet mace kotele persiane!!

Qender | Shkoder

B shitet kotele e bardh e rraces persiane , mosha dy muajshe...

250 Euro

Shkoder
250 Euro Kafshe e shpende shitet mace persiane kotele

shitet mace persiane kotele

Qender | Shkoder

B Shiten kotele persiane dy muajshe gjinia femer...

250 Euro

Shkoder
200 Euro Kafshe e shpende Belg Malinois 100 % Mashkull

Belg Malinois 100 % Mashkull

Qender | Elbasan

B Malinois 50 ditësh i vaksinuar me pashaportë gjak i zgjedhur super rracë...

200 Euro

Elbasan
150 Euro Kafshe e shpende Shitet kelysh maltez

Shitet kelysh maltez

Qender | Vlore

B Shitet qen maltez , 2 muajsh , i vaksinuar ! kontakt whatsapp!...

150 Euro

Vlore
250 Euro Kafshe e shpende Shitet mace

Shitet mace

Qender | Shkoder

B shitet kotele persiane femer , mosha dy muajshe ,...

250 Euro

Shkoder
250 Euro Kafshe e shpende Shitet mace

Shitet mace

Qender | Shkoder

B Shitet kotele persiane femer , mosha dy muajshe ,...

250 Euro

Shkoder
250 Euro Kafshe e shpende shiten mace

shiten mace

Qender | Shkoder

B shitet mace persiane rac e paster mosha dy muajsh gjinia mashkull...

250 Euro

Shkoder
150 Euro Kafshe e shpende Shes kelyshe te races Golden Retriever te zinj

Shes kelyshe te races Golden Retriever te zinj

Qender | Shkoder

B Shesim golden te zinj 100% race e paster mashkull 2 muajsh me vaksina dhe libreze me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar...

150 Euro

Shkoder
250 Euro Kafshe e shpende shes mace

shes mace

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.12 Km nga qendra)

B Kotele persiane mosha dy muajsh gjinia mashkull...

250 Euro

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Mace Mesdhetare AEGAN 1 vjece, rrace e paster, e vaksinuar, e shendetshme, dhe e mesuar.

Mace Mesdhetare AEGAN 1 vjece, rrace e paster, e vaksinuar, e shendets

Qender | Elbasan

B Mace shume e mire, e paster, e pavarur por dhe e ngjitur me njerzit. me duhet ta shes sepse do shperngulem nga shqiperia....

100 Euro

Elbasan
700,000 Leke Kafshe e shpende Shiten dele

Shiten dele

Zone Periferike | Elbasan

B Shiten 50 koke dele.rrace vendi.adresa cerrik,elbasan....

700,000 Leke

Elbasan
400 Euro Kafshe e shpende SHITET Belgian Malinois

SHITET Belgian Malinois

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)

B Shitet belgian malinois mashkull 3 muajsh.me te gjitha vaksinat te kryera ne shqiperi dhe itali(+ ekzaminime te kryera ne itali).qeni gezon shendet te plote dhe eshte qen super aktiv.jashtezakonisht besnik dhe mbrojtes ndaj te zotit pavaresisht ne moshes qe eshte.shitet per arsye mos pasje ambienti....

400 Euro

Tirane
350 Euro Kafshe e shpende KELYSHE BELGIUM MALINOIS!!!

KELYSHE BELGIUM MALINOIS!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Kelyshe rraca belg malinua,rraca me e zgjuar e qenve roje,te zgjuar.te shkathet dhe te forte,keta kelyshe presin me padurim pronarin e tyre te ardhshem!kelyshet mund te adoptohen pas tre-4javesh nga ky postim pasi jane vetem 3 javesh,faleminderit!kontaktoni me poshte nese jeni te interesuar!...

350 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende mace persiane

mace persiane

Qender | Shkoder

B Shitet macja persiane e moshes një vjeçe me prepektiv per të bërë kotele te bukura...

250 Euro

Shkoder
250 Euro Kafshe e shpende Mace

Mace

Qender | Shkoder

B [align=right][/align] mace british edhe ato persiane ne gjendje i gjeni ke ne , na kontaktoni kur do herê...

250 Euro

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim