mjalte me kurkuma 

 Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje

80 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen haski

Shes qen haski

Golem/Shkembi Kavajes | Durres

B Shitet qen haski 4 muajshe shume e bukur dhe e degjueshme gjinia femer...

80 Euro

Durres
50 Euro Tregu Kafshe e shpende QEN(HASKI I BUKUR)I VAKSINUAR,NGJYRE GRI.

QEN(HASKI I BUKUR)I VAKSINUAR,NGJYRE GRI.

| Tirane (0.90 Km nga qendra)

B 18 muajsh,shitet per arsye emigrimi/50 eur,shume simbolike. femer,me libreze vaksinash ...

50 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet kelysh Husky

Shitet kelysh Husky

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.28 Km nga qendra)

B Shes kelysh husky 23 ditsh mashkull.shitet per arsye studimi jashte vendit.bashke me qenin jepen falas,aksesoret cante udhetimi,batanije qensh,shilte ku fle,tasi i ushqimit.familja qe e merr duhet te jete e kujdesshme pqs eshte shume i vogle dhe ka nevoje per perkujdesje te vecant what’s app:0692...

20,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Makine qethje per qen e mace

Makine qethje per qen e mace

| Tirane

B Shitet: makine qethje per qen e mace me nje koke dhe 6 kreher ne dispozicion, e markes agc super 2 speed. e perdorur gjithsej 6-7 here, e blere ne usa. shoqerohet falas me nje makine tjeter te vogel me 1 koke dhe 4 kreher e markes wahl peanut. nr kontakti 0696989401 tirane...

30,000 Leke

Tirane
270 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriever, Labrador

Golden Retriever, Labrador

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh labrador dhe golden retriever, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel...

270 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kuaj

Kuaj

Qender | Korce

B Shes kuaj ne cmime ikonomike per me shume kontaktonitelefoni xhorxhi...

100,000 Leke

Korce
70 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen 70€

Shes qen 70€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes qenushe. e vaksinuar. cmimi i diskutueshem. rraca italiane ...

70 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten kelysh te vegjel.

Shiten kelysh te vegjel.

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Rraca pekimez ngjura njeri eshte i zi njeri bezhe dhe njeri bezhe me te bardhe dy jane femra nje eshte mashkull...

50 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491...

150 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele Maceje siberiane

Kotele Maceje siberiane

Qender | Vlore

B Kotele maceje siberiane nje muajshe e gjysem.ritur ne kushte shpije me ushqim rosmani dhe rere te bardhe si dhe nen kujdes vetirinar. cmimi eshte vetem per te mbuluar koston e ritjes. ...

2,000 Leke

Vlore
350 Leke Tregu Kafshe e shpende MACET PERSIANE SHKODER

MACET PERSIANE SHKODER

| Shkoder

B Shesim kotele persiane ...

350 Leke

Shkoder
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

Don Bosko | Tirane

B Blej - shes vica te rracave te ndryshem...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Pastor belg

Pastor belg

| Tirane

B Pastor belg groenendael dna nga prinder te shkolles policore.raca dhe genet e nenes dhe te babait besnik roje personal prone bisnesi 100% luftarak i urdheruar 100%. do refuzohen persona qe do mbajne qente ne apartamente. ...

100 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen labrador

Shes qen labrador

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shes qen,rraca labrador,gold shume i afruar me femijet.mosha 2 muajsh.i pajisur me librezen e vaksinave.e shes sepse me duhet te leviz jashte.cmimi 200 euro i diskutueshem...

200 Euro

Tirane
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen/dog chihuahua i shartuar

Qen/dog chihuahua i shartuar

Currilat | Durres

B Shiten chihuahua te shartuar, kelyshe 2 muajsh, per me shum informacion kontaktojm ne tel 0692396028 ...

7,000 Leke

Durres
750 Euro Tregu Kafshe e shpende Ne shitje per cdo dashamires te kafsheve .

Ne shitje per cdo dashamires te kafsheve .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B Shesim nje qen te rraces chow-chow . eshte mbi 6 muajsh ,teper i qete ,i mesuar te konsumoje gjithcka . jo domosdoshmerisht i mesuar per te dale shetitje çdo dite ,pssi pjesen me te madhe te dites qendron vetem .. me rregullat dhe higjenen eshte mesuar shume lehte . ...

750 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Blete (park bletesh, deri ne 100 koshere)

Shiten Blete (park bletesh, deri ne 100 koshere)

Zone Periferike | Tepelene

B Nje menyre shume e mire per te filluar apo zgjeruar nje biznes fitimprures. kosheret jan ne gjendje shum te mire dhe te pershtatshme per transportim. gjithashtu jane te kuruara regullisht nga variatoza.nese jeni te intersuar mos hezitoni te kontaktoni dhe te kerkoni me shum informacion ne numrin : 0...

20,000 Leke

Tepelene
80 Euro Tregu Kafshe e shpende kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

| Shkoder

B Kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman jan nje muajsh i shes sepse kam shum qen te tjr...

80 Euro

Shkoder
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Bulldog frengjisht

Bulldog frengjisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B 1 femra dhe 2 meshkuj ne dispozicion per miratim. ata te gjithe kane qene te kontrolluara vet, te shtena dhe dewormings utd, thonjte prere dhe te gatshem per te shkuar ne familjet e tyre te reja te dashur! ata jane 10 jave te vjetra dhe akc eshte regjistruar. nese u jane nje bleres serioz u mund te ...

300 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen labrador i zi rrace e paster

Qen labrador i zi rrace e paster

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shitet qen labrador rrac e paster ngjyre i zi i pajisur me certifikat pedigree (per vertetimin e rraces q esht 100%e pastwr ) ardhur nga serbia.2 muajsh e gjysem cmimi 150€ i diskutueshem ...

150 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Kafshe e shpende shes kaproll

shes kaproll

Zone Periferike | Peshkopi

B Shes kaproj mashkull dhe femer jane 9 muajsh...

500 Euro

Peshkopi
1,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Boo Pomeranian ne shitje

Boo Pomeranian ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh pomeranian boo, teddy bear face, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisur me pedigree, me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel 0692324182...

1,000 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes 3 kelysha (qen) rraca spitz ngjyre e bardhe (meshkuj) te intersuarit jan te mirpritur te kontaktoj ...

50 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet kelyshi

Shitet kelyshi

| Elbasan

B Kelyshi eshte 2 muajsh dhe eshte nga nje nene pekineze dhe baba rrace relativisht e vogel. eshte kelysh i cili mund ti interesoje njerezve qe i duan per ti bere shoqeri. eshte shume i dashur dhe lozonjar....

30 Euro

Elbasan

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim