pastor belg  364 njoftime

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

| Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491...

150 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes 3 kelysha (qen) rraca spitz ngjyre e bardhe (meshkuj) te intersuarit jan te mirpritur te kontaktoj ...

50 Euro

Tirane
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shiten kelyshe sharri 100 % race e paster

shiten kelyshe sharri 100 % race e paster

Qender | Korce

B Shiten kelyshe sharri race 100 % e paster kelyshet tani jane 6 dite ne foto eshte nena e kelyshve ...

7,000 Leke

Korce
250 Euro Tregu Kafshe e shpende Shesim dele te rraces gjermane

Shesim dele te rraces gjermane

Zone Periferike | Durres

B Rendimente maksimale ne qumesht dhe qingja...

250 Euro

Durres
2,500 Euro Tregu Kafshe e shpende Ferma qenve golem shitet

Ferma qenve golem shitet

| Durres

B Shitet ferma e qemeve me.rracat me.te mira si chow chow 2 femra 1 mashkull akita 3 femra came corsa femer barrse cift pastor gjerman orgjinal.me.4.klysh rotwailer femer malteze femer pekineze femer minipincher femer cift kangall 2 muajsh...

2,500 Euro

Durres
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh sharri me shitje

Kelysh sharri me shitje

Qender | Lushnje

B Kelysh sharri ne shitje cmimi i diskutueshem ...

50 Euro

Lushnje
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Këlysh Pastor Gjerman Mix Për Adoptim

Këlysh Pastor Gjerman Mix Për Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shesim familje blete, Lushnje

Shesim familje blete, Lushnje

| Lushnje

B Shes koshere blete te fuqishme, jane te ushqyera me rregull po ashtu edhe te trajtuara kunder semundjeve te ndryshme. bletet jane te gjitha me mema te reja. te interesuarit te kontaktojne ne tel. 0699670900...

20,000 Leke

Lushnje
130,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shesim kope me dhene vendi + Ruda zona skrapar me cmim te arsyeshem

Shesim kope me dhene vendi + Ruda zona skrapar me cmim te arsyeshem

Qender | Skrapar

B Pershendetje ! shes kope me dhene 150 dele me qumesht + 50 qingja. delet jane race vendi dhe ruda ne gjendje te mire ,te interesuarit te na kontaktojn ne nr tel : 0682996027 ...

130,000 Leke

Skrapar
70,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Blete

Shes Blete

Laprake | Tirane

B Shes blete, 5 koshere. mbreteresha 1 vjecare. shiten per arsye emigrimi. jane te fuqishme dhe te pastra nga varratoza ...

70,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Poodle

Kelysh Poodle

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.69 Km nga qendra)

B Shiten 4 kelysh poodle. 2 te bardhat jane femra dhe 2 te zinjte meshkuj. jane 1 muajsh e gjysem...

100 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Kafshe e shpende shes kaproll

shes kaproll

Zone Periferike | Peshkopi

B Shes kaproj mashkull dhe femer jane 9 muajsh...

500 Euro

Peshkopi
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Spitz

Spitz

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten 3 spitz, meshkuj, 35 ditesh ...

150 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shesim blet

Shesim blet

Laprake | Tirane

B Shesim blet shum te mira she te vaksinuara per me shum info na kontaktoni ne ket num 0682653736 flm ...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende shiten mace race me cmim okazion

shiten mace race me cmim okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Shiten 3 kelysh maje 5-javeshe race persiane. macet jane shum te bukura, njera eshte femer 2 tjerat jane meshkuj.shiten me cmim okazion thjeshte per te mbuluar shpenzimet e ushqimit dhe te trajtimit. na kontaktoni do mbeteni shume te kenaqur...

5,000 Leke

Tirane
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
2,700 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes nje kale shume te bukur dhe inteligjent gjate veprimeve

Shes nje kale shume te bukur dhe inteligjent gjate veprimeve

Zone Periferike | Elbasan

B Shes nje kale shume te bukur 5vjec amshor kali bene shume veprime te bukura gjate hecjes kercime nga me te ndryshme...

2,700 Euro

Elbasan
12,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen Laborador

Qen Laborador

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Shitet qen laborador 2 muajsh e gjysem vetem femra , i pajisur me libreze me vaksinen e pare edhe me vaksinen ndaj paraziteve ...

12,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Jepet per adoptim FALAS

Jepet per adoptim FALAS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Jepet per adoptim falas : me quajne floupi, jam 8 vjeç, qen 100% i reces west highland white terrier, shkurt westi (çertifikate e reces leshuar ne france dhe pashaporte internacionale). per arsye personale, te zotet e mi nuk mund te me mbajne me, keshtu qe keroj nje familje te re per nje jet...

100 Leke

Tirane
700 Leke Tregu Kafshe e shpende Zogj Fushe Fshati

Zogj Fushe Fshati

Zone Periferike | Lushnje

B Pershendetje! shesim zogj fushe fshati te rritur ne hapsir te hapur me bar gjat gjith dites, zogjt shiten gati per te therur dhe jan te moshes 3,5 deri 4 muajsh. nr tel: 0699340596 fb: zogj fushe fshati instagram: zogj_fushe_fshati...

700 Leke

Lushnje
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen labrador i zi rrace e paster

Qen labrador i zi rrace e paster

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shitet qen labrador rrac e paster ngjyre i zi i pajisur me certifikat pedigree (per vertetimin e rraces q esht 100%e pastwr ) ardhur nga serbia.2 muajsh e gjysem cmimi 150€ i diskutueshem ...

150 Euro

Tirane
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten lope

Shiten lope

Zone Periferike | Permet

B Shitet tufa me lope vendi... mbahen ne regjim malor,prodhimtari e mire e qumshtit. lopet jan me vica lopet jan te vaksinara dhe me te gjitha kontrollet nga veterineri. tel: 0697359619...

85,000 Leke

Permet
100 Euro Tregu Kafshe e shpende pitbull

pitbull

| Tirane (2.24 Km nga qendra)

B Kelysh pitbull ngjyra te ndryshme rrace e paster ...

100 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet qen Poodle

Shitet qen Poodle

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Qen poodle 3 muajsh. i shendetshem dhe lozanjar. i jan bere vaksinat....

300 Euro

Tirane
80 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen leshator

Qen leshator

Qender | Durres

B Cmimi falas.dhurohet ky qen...

80 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas