qen bagetish ne shitje 

 Online 21 lexues | 1 njoftime ne pritje

250 Euro Kafshe e shpende Kotele mace persiane ne shitje

Kotele mace persiane ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Kotelet tona jane rraca te pastra; yje te bukura ; te rritura brenda ne shtepi dhe te trajnuara...

250 Euro

Tirane
3,000 Euro Kafshe e shpende White Pomeranian Boo Teddy Bear

White Pomeranian Boo Teddy Bear

Fresku/Linze | Tirane

B Kualiteti me i mire qe mund te keni pare ndonjeher i rraces pomeranian te njohur nga qenushi i famshem boo...

3,000 Euro

Tirane
70 Euro Kafshe e shpende Shiten kelyshat rrac e vogel ose kone cmimi 70 mil te vjetra i diskutushem

Shiten kelyshat rrac e vogel ose kone cmimi 70 mil te vjetra i diskutu

Zone Periferike | Tirane

B Shiten kelyshat rrac e vogel ose kone te vogla si mini spix adresa tirane ...

70 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Minispitz ne shitje

Minispitz ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Mundesojme per ju qenusha te rraces mini spitz; rraca super te pastra te prejardhura nga spitzi gjerman; per me shume tel 0675483869...

250 Euro

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte. cmimi 200 โ‚ฌ...

200 Euro

Tirane
200,000 Leke Kafshe e shpende Bageti ne shitje

Bageti ne shitje

Qender | Permet

B Shiten 16 dele dhe 9 qengja te races se vendit, adresa 5 kilometra pa vajtur ne permet, cmimi i shitjes 2 milion lek te vjetra....

200,000 Leke

Permet
50 Euro Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
5,000 Leke Kafshe e shpende qen pitbull i shartuar

qen pitbull i shartuar

Fresku/Linze | Tirane

B Shes qenin te rraces pitbull ...

5,000 Leke

Tirane
180 Euro Kafshe e shpende Kelyshe te races Maltese

Kelyshe te races Maltese

Qender | Shkoder

B Shes kelyshe te races maltese shume te shkathet dhe miqsore me femije. me libreze dhe vaksina te bera. 2 muajsh mund te mbahen brenda ne shtepi. nuk leshojne qime dhe nuk shkaktojne alergji. 100% te shendetshem....

180 Euro

Shkoder
2,500 Euro Kafshe e shpende White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat e famshem qe keni pare neper insta apo tik tok i sjellim dhe ne per ju keto arusha te vegjel ๐Ÿ˜๐Ÿ˜ na telefononi per me shume info...

2,500 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Kotele mace Persiane ne shitje pet shop tirane

Kotele mace Persiane ne shitje pet shop tirane

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim per ju kotele persiane ne kolore te ndryshme; te mbajtura ne shtepi; te shendetshme dhe te trajnuara....

250 Euro

Tirane
200 Euro Kafshe e shpende Kotele mace siameze ne shitje

Kotele mace siameze ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Te qeta; te dashura dhe te mbara; teper te vecanta me syckat ngjyr bojqielli๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž...

200 Euro

Tirane
1,000 Leke Kafshe e shpende Dhurim mace

Dhurim mace

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Jap per dhurim dy mace te medha 1 vjece 1 femer dhe nje mashkull dhe dy kotele 1 muajshe femra...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Kafshe e shpende Qen shari

Qen shari

Qender | Durres

B Kerkoj kelysh sharri deri ne 5 mije leke te reja ...

5,000 Leke

Durres
300 Euro Kafshe e shpende Shesim qene

Shesim qene

Lungomare | Vlore

B Shesim qen raca volpino emri kiko reth dy muajsh e gjysem cmimi 250-300 โ‚ฌ...

300 Euro

Vlore
3,500 Leke Kafshe e shpende Shesim qengja levan fier

Shesim qengja levan fier

Patos | Fier

B Shesim qengja ndodhem ne levan te fjerit tel 0692147234...

3,500 Leke

Fier
2,000 Euro Kafshe e shpende Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Mini Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Importojme nga jashte qenusha te rraces pomeranian; te njohur nga qenushi i famshem boo, rraca te pastra e garantuar kjo ne dokumentin e rraces pedigree si dhe qenusha te shendetshem te mbareshtuar ne kushtet me te mira dhe nga breedes teper profesional....

2,000 Euro

Tirane
1,700 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Pomeranian Boo Teddy Bear ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Importojme nga jashte qenusha te rraces pomeranian; te njohur nga qenushi i famshem boo, rraca te pastra e garantuar kjo ne dokumentin e rraces pedigree si dhe qenusha te shendetshem te mbareshtuar ne kushtet me te mira dhe nga breedes teper profesional....

1,700 Euro

Tirane
350 Euro Kafshe e shpende Qenusha Te Vegjel Shihtzu ne Shitje

Qenusha Te Vegjel Shihtzu ne Shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat shih txu jane te njohur qe nga mbreterit kinez; si rrace fisnike dhe fisnike. kane nje gezof qe u zgjatet shume dhe cfare i dsllon se nuk humbasin qime dhe nuk bejne alergji. shquhen per nje karakter te qete; te dashur dhe energji te ulet. mjaft te bindur dhe te zgjuar....

350 Euro

Tirane
250 Euro Kafshe e shpende Kotele mace persiane ne shitje

Kotele mace persiane ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Sjellim per ju kotele te rraces persiane; rraca te pastra te mbajtura ne shtepi dhe te trajnuara....

250 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim