qen e stanit puke 

 Online 17 lexues | 4 njoftime ne pritje

50 Euro Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
10,000 Leke Kafshe e shpende Qen Mini Spic

Qen Mini Spic

Qender | Fier

B Shitet qeni (femer) 3 muajsh minispitze. vendodhja ne fier. numri i kontaktit: +355695388044...

10,000 Leke

Fier
230 Euro Kafshe e shpende ----- Kelyshe Alaskan Malamute -----

----- Kelyshe Alaskan Malamute -----

Qender | Shkoder

B Shkoder shiten kelyshe te races alaskan malamute (husky) 2 muajsh me libreze dhe vaksina te bera te trajtuar nga parazitet e brendshem dhe te jashtem 100% te shendetshem me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar. ...

230 Euro

Shkoder
3,000 Leke Kafshe e shpende Shiten 3 kanarina te reja

Shiten 3 kanarina te reja

Qender | Lezhe

B Kanarinat jane dy jave te medha ne momentin e publikimit...

3,000 Leke

Lezhe
400 Euro Kafshe e shpende Cerruti - Maine Coon, cistokrvna, kraljevska elegancija

Cerruti - Maine Coon, cistokrvna, kraljevska elegancija

Qender | Shkoder

B Maine coon është raca më e madhe e maceve shtëpiake chloe - mace e pastër maine coon, ngjyrë e butë krem ​​me argjend. nga prindërit tejet të mëdhenj. ajo është lozonjare, e gëzuar, aktive, kurioze. ajo i pëlqen të luajë dhe të eksplorojë. maine coon është një racë e mace...

400 Euro

Shkoder
400 Euro Kafshe e shpende Chloe - cistokrvna Maine Coon, istinska njeznost

Chloe - cistokrvna Maine Coon, istinska njeznost

Qender | Shkoder

B Maine coon je najveca rasa domacih macakа . chloe - cistokrvna maine coon maca, vazdusne, njezne boje - crem. od izrazito krupnih roditelja. razigrana je, vesela, aktivna, radoznala. obozava da se igra i istrazuju. maine coon je rasa macaka kojoj se pripisuje veoma dobar narav, sto u ovom slicaju...

400 Euro

Shkoder
400 Euro Kafshe e shpende Candy - Maine Coon, cistokrvna, presladka bombona

Candy - Maine Coon, cistokrvna, presladka bombona

Qender | Shkoder

B Maine coon është raca më e madhe e maceve shtëpiake karamele - mace e pastër maine coon, ngjyra e ndezur - portokalli. nga prindërit tejet të mëdhenj. ajo është lozonjare, e gëzuar, aktive, kurioze. ajo i pëlqen të luajë dhe të eksplorojë. maine coon është një racë e maceve që...

400 Euro

Shkoder
20,000 Leke Kafshe e shpende KLYSH TIRANE

KLYSH TIRANE

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B 2 muaj e gjius babi akita mami 50% rottweiler 5o% pit bull karakter te vecant shum i afruar edhe lozonjar, ideal per familie edhe femi ne shpi cmimi esh 20.000 te reja ...

20,000 Leke

Tirane
100 Euro Kafshe e shpende Gardeline

Gardeline

Qender | Durres

B Gardelina eshte e celur ne kafaz dhe eshte 1 vjece shitet me prove...

100 Euro

Durres
170 Leke Kafshe e shpende Shes qenush pekinez

Shes qenush pekinez

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ngjyra e bardh vjec:3 muajsh i vaksinuar dhe me pasport ...

170 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim