qen sharri ne shitje  386 njoftime

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,200 Leke Tregu Kafshe e shpende Lepujt dhe Rosa (rosak) ne shitje

Lepujt dhe Rosa (rosak) ne shitje

Tjeter zone | Tirane (2.01 Km nga qendra)

B Shes dy lepuj te bute shume te bukur 1300 leke per lepur nga 1500 qe shiten ne treg. shes edhe nje rosak rrace franceze hundekuq, qe nuk ben fare zhurme. shitet 1200 leke nga 1500 qe shitet nje rosak ne treg. ...

1,200 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet nje mace afersisht 2 vjece . Mace e vaksinuar dhe shume e paster.  Eshte edhe shume e urte .

Shitet nje mace afersisht 2 vjece . Mace e vaksinuar dhe shume e paste

Kucove | Berati

B Eshte afersisht 3 kg . nuk ben rremuje neper shtepi . te degjon. emrin e ka pisika...

50 Euro

Berati
12,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen Laborador

Qen Laborador

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Shitet qen laborador 2 muajsh e gjysem vetem femra , i pajisur me libreze me vaksinen e pare edhe me vaksinen ndaj paraziteve ...

12,000 Leke

Tirane
0 Leke Tregu Kafshe e shpende  INKUBATORE 100 DERI NE 500 VEZE

INKUBATORE 100 DERI NE 500 VEZE

| Elbasan

B Bejm inkubatore 100 deri ne 500 veze me 2 vite garanci nr kontakti 0692161464, me cmim te arsyeshem, ju mirepresim ...

0 Leke

Elbasan
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kerkoj qen per adoptim

Kerkoj qen per adoptim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.52 Km nga qendra)

B Kerkoj per adoptim nje qen kelysh te races pomeranian ose te nje race qe te jete i vogel te mos rritet shume. kush ka te me kontaktoje....

10,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Kafshe shtepiake

Kafshe shtepiake

Kucove | Berati

B Shitet nje qenush i rraces spitz, gjinia femer, mosha 1 muajsh. gezon shendet te plote. cmimi 150€. kush eshte i interesuar te kontaktoje ne nr. 0692715921...

150 Euro

Berati
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes qen

Shes qen

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Rraca shih poo i zi mosha 3-4 muajsh esht mashkull...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Kerkoj nje qen te mire ..

Kerkoj nje qen te mire ..

Zone Periferike | Elbasan

B Jam tip qe me pelqejne kafshet dhe kerkoj nje qen te mire ..cdokush qe ka nje qen te mire por te jete kelysh se dua ta mesoj ashtu si dua une .. ju lutem me kontaktoni ..dhe ju detyrohem ne nje shperblim jo dhe te math por i arsyshem ......

1,000 Euro

Elbasan
700 Leke Tregu Kafshe e shpende Zogj Fushe Fshati

Zogj Fushe Fshati

Zone Periferike | Lushnje

B Pershendetje! shesim zogj fushe fshati te rritur ne hapsir te hapur me bar gjat gjith dites, zogjt shiten gati per te therur dhe jan te moshes 3,5 deri 4 muajsh. nr tel: 0699340596 fb: zogj fushe fshati instagram: zogj_fushe_fshati...

700 Leke

Lushnje
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitje bagetish

Shitje bagetish

Zone Periferike | Vlore

B Shiten 50 dhen te gjitha te reja,dhe me te shumtat bejne nga 2 sheleg,...

7,000 Leke

Vlore
17,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Blete

Shiten Blete

Qender | Lushnje

B Shiten 40 koshere me blete ne gjendje shume te mire, me 4, 5 dhe 6 pjellje. bletet ndodhen ne lushnje. cmimi eshte 17.000 leke secila. per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit....

17,000 Leke

Lushnje
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Kerkoj Malinois

Kerkoj Malinois

Tjeter zone | Tirane

B Kerkoj kelysh 3 muajsh max pastor belg...

100 Euro

Tirane
80 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen leshator

Qen leshator

Qender | Durres

B Cmimi falas.dhurohet ky qen...

80 Euro

Durres
2,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen leshator ..

Qen leshator ..

Currilat | Durres

B Qen leshator kelysh femna 1 muajsh.jane falas per shkak se do largohem nga ky vend dhe nuk ka kush ti mbaje jane falas...

2,000 Leke

Durres
30,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Mace

Mace

Qender | Shkoder

B Shitet maÇoku persians , mosha nje vjeç , i mesuar te dali ne kutin e reres , i pa kastruar per mbar...

30,000 Leke

Shkoder
590 Leke Tregu Kafshe e shpende JONXH

JONXH

Zone Periferike | Fier

B Jonxh shum e mir balla nga 35kg secila. cmimi i diskutushem te interesuarit te kontaktoin ne 0692155248 luani. kualitet cmim me e mira n treg....

590 Leke

Fier
1,600 Euro Tregu Kafshe e shpende Shitet pela me maz

Shitet pela me maz

Zone Periferike | Shkoder

B Pela eshte 7 vjece mazi mashkudh 8 muajsh...

1,600 Euro

Shkoder
2,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Shes nje Pelé 5vjec

Shes nje Pelé 5vjec

Qender | Elbasan

B Shes nje pelé 5vjec cel 0698531003...

2,000 Euro

Elbasan
17,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Grazhd ushqimi per bageti te imta

Grazhd ushqimi per bageti te imta

Sauk | Tirane (7.34 Km nga qendra)

B Grazhde ushqimi per bageti te imta dhi, dele. 6 muaj te perdorura ne kushte shume te mira. 2.4 m te gjata. funksionale per dhenien e ushqimit si jonxhe, bar, kashte etj. disponoj 6 cope te cilat i shes te gjitha por edhe tek e tek....

17,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten Dengje Jonxhe

Shiten Dengje Jonxhe

Vore | Tirane (17.07 Km nga qendra)

B Shiten dengje jonxhe te ketij viti. pesha: 25-30kg jonxh 100%. per me shume informacion kontaktoni 0692265731...

500 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Kafshe e shpende SHES RROBA TE PERDORURA

SHES RROBA TE PERDORURA

Tjeter zone | Tirane (5.75 Km nga qendra)

B Shes rroba te perdorura ne gjendje shume te mire, me cmim te arsyeshem.. te interesuarit tme kontaktojne ne whatsapp ne nr 0697945506...

500 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet haski femre 1 vjec nje sy blu nje kafe

Shitet haski femre 1 vjec nje sy blu nje kafe

Zone Periferike | Lushnje

B [shitet haski femre 1 vjec nje sy kafe nje blu shum emir per teritor me te gjith vaksinat ebera 100 milke pak i diskutushem ...

10,000 Leke

Lushnje
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Belgian Malinois

Belgian Malinois

Zone Periferike | Shkoder

B Shiten kelyshe te rraces belgian malinois 100% rrac e paster...kelyshet jan 6 javesh cmimi 150€ 0675848666 shkoder...

150 Euro

Shkoder
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Qenushe

Qenushe

Qender | Vlore

B Shitet qenushe femer e vaksinuar dhe pajisur me kartele veterineri.2 muajshe pothuajse 3 kg tip spic shitet per arsye mos dedikimi te kohes se duhur per perkujdesje dhe mirerritje.0693512343...

200 Euro

Vlore
160,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes kafshe shtepiake

Shes kafshe shtepiake

Zone Periferike | Tepelene

B Ftoj te bisedojme se bashku gjithe fermeret te cilet jane te interesuar per blerjen e kafsheve shtepiake. shes: lop bashke me 1 vic (femer) i sapo ardhur ne jete, lopa eshte 4 vjece, e urte, mesatarisht 9 l qumesht ne dite. gjithashtu shes edhe 1 gomar femer, pa huqe i mesuar me pune. kafshet jan...

160,000 Leke

Tepelene

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas