qeni akita cmimet 

 Online 66 lexues | 3 njoftime ne pritje

700 Leke  Kafshe e shpende Shesim lepra

Shesim lepra

Qender | Durres

B Kemi shumë lloje leprash (rraca italiane ,bullgare,etj) . janë nga mosha 1 mujshe e sipër. ...

700 Leke

Durres
11 Leke  Kafshe e shpende Dhurojme falim Qen 3 muajsh race e perzier. Whatsapp699923888

Dhurojme falim Qen 3 muajsh race e perzier. Whatsapp699923888

Qender | Durres

B Dhurojme qen 3 muajsh race e perzier me vaksine flm ...

11 Leke

Durres
50 Euro  Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
200 Euro  Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte. cmimi 200 €...

200 Euro

Tirane
2,500 Euro  Kafshe e shpende White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

White Tea Cup Pomeranian Boo Teddy Bear qenush ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Qenushat e famshem qe keni pare neper insta apo tik tok i sjellim dhe ne per ju keto arusha te vegjel 😍😍 na telefononi per me shume info...

2,500 Euro

Tirane
170 Leke  Kafshe e shpende Shes qenush pekinez

Shes qenush pekinez

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ngjyra e bardh vjec:3 muajsh i vaksinuar dhe me pasport ...

170 Leke

Tirane
300 Euro  Kafshe e shpende Shitet akita i vaksinuar

Shitet akita i vaksinuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Akita i vaksinuar...

300 Euro

Tirane
300 Euro  Kafshe e shpende Kelyshe te races Rottweiler

Kelyshe te races Rottweiler

Qender | Shkoder

B Shiten kelyshe te races rottweiler 100% race e paster me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar....

300 Euro

Shkoder
150 Euro  Kafshe e shpende Qen mini pinscher volpino spitz

Qen mini pinscher volpino spitz

Qender | Shkoder

B Shiten rraca te ndryshme qensh. qmimi 150 euro. i diskutueshem +355693955545...

150 Euro

Shkoder
20,000 Leke  Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

Kucove | Berati

B Shiten 4 qenusha mini spitz (2 femra & 2 meshkuj). qenushat jane nje muajsh, te vaksinuar & me shendet te plote. shume te dashur & aktiv. cmimi 200 mije leke te vjetra (ose 20.000 leke te reja). nr. cel 0692697750 ...

20,000 Leke

Berati

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim