shes blej pitbull 

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

0 Leke Tregu Kafshe e shpende Thelleza Japoneze shkurteza

Thelleza Japoneze shkurteza

| Durres

B Shes thelleza japoneze (shkurteza) te gjitha te reja sapo kane filluar vezet. vezet e tyre njihen per vetite kuruese mbi shume semundje dhe kane veti ushqyese ne nivel te larte (nuk permbajne kolesterol te keq) vezet ndihmojne ne forcimin e imunitetit shikimin degjimin guret e temthit veshkave apo m...

0 Leke

Durres
150 Euro Tregu Kafshe e shpende Mini Spitz

Mini Spitz

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Mini spitz akoma pa vajtur 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491...

150 Euro

Tirane
80 Euro Tregu Kafshe e shpende Qen leshator

Qen leshator

Qender | Durres

B Cmimi falas.dhurohet ky qen...

80 Euro

Durres
140,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes lope

Shes lope

| Elbasan

B Kam tre lope jam i detyruar te shes njere . pasi eshte e pamundur ti mbash me ushqim te treja mami dhe babi skan mundesi ti mbajne . lopa eshte rrace shum e mire . eshte 9 viches dhe shum pjellore jep 15 deri ne 20 kile qumesht ne dite . shitet bashke me vich te vogel dy muajsh e gjys chmimi ...

140,000 Leke

Elbasan
7,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen/dog chihuahua i shartuar

Qen/dog chihuahua i shartuar

Currilat | Durres

B Shiten chihuahua te shartuar, kelyshe 2 muajsh, per me shum informacion kontaktojm ne tel 0692396028 ...

7,000 Leke

Durres
270 Euro Tregu Kafshe e shpende Golden Retriever, Labrador

Golden Retriever, Labrador

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh labrador dhe golden retriever, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel...

270 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Kafshe e shpende Chow Chow ne shitje

Chow Chow ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh chow chow, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel...

500 Euro

Tirane
350 Euro Tregu Kafshe e shpende Maltese ne Shitje

Maltese ne Shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh maltes dhe mini-maltes si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel 0692324182...

350 Euro

Tirane
350 Euro Tregu Kafshe e shpende Bichon Frise

Bichon Frise

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh bichon frise, qenusha fashion dhe super per pallat pasi si bie qimja dhe nuk shkaktojne alergji. gjithashtu sjellim dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisura me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe t...

350 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Kafshe e shpende Boo Pomeranian ne shitje

Boo Pomeranian ne shitje

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Sjellim me porosi nga jashte kelysh pomeranian boo, teddy bear face, si dhe te gjitha llojet e rracave te tjera, te pajisur me pedigree, me pashaport, mikrochip dhe te vaksinuar. dhurate merrni dhe nje broshure rreth edukimit dhe trajnimit te qenushit. per me shume kontaktoni ne nr tel 0692324182...

1,000 Euro

Tirane
3,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shiten qen

Shiten qen

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten klysh ose qen te medhenj , rraca alabay, kangal, sharri ...

3,000 Leke

Tirane
85,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes lope

Shes lope

Qender | Permet

B Shiten tuf me lop vendi. rroc e zgjedhur dhe te vaksinuara. lopet shiten me gjith vic. cmimi: 850mij/kok tel:0697359619...

85,000 Leke

Permet
200 Euro Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Kelysh Pastor Tedesk Gjerman/Rrace e paster

Qender | Durres

B Kelysh pastor tedesk gjerman rrace e paster.kelyshet jane dymuajsh ,njeri mashkull dhe tjetri femer.vaksinimet e para u jane bere te dy kelysheve. cmimi i diskutueshem....

200 Euro

Durres
80 Euro Tregu Kafshe e shpende kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman

| Shkoder

B Kam per te shitur 6 klysha pastor gjerman jan nje muajsh i shes sepse kam shum qen te tjr...

80 Euro

Shkoder
2,500 Euro Tregu Kafshe e shpende Ferma qenve golem shitet

Ferma qenve golem shitet

| Durres

B Shitet ferma e qemeve me.rracat me.te mira si chow chow 2 femra 1 mashkull akita 3 femra came corsa femer barrse cift pastor gjerman orgjinal.me.4.klysh rotwailer femer malteze femer pekineze femer minipincher femer cift kangall 2 muajsh...

2,500 Euro

Durres
0 Leke Tregu Kafshe e shpende Qen per adoptim

Qen per adoptim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Kerkoj nje person per te adoptuar nje qen labrador ngjyre gold.eshte rreth 2 vjec , shume i zgjuar dhe i pajisur me certifikate.i vaksinuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire shendetesore.eshte shume i afrueshem dhe i shkathet.arsyeja se perse kerkoj ta adoptoj eshte sepse me duhet te largohem.t...

0 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

Dhurohen kelyshet e qenit. Te rritur ne shtepi 3 jave.

| Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Dhurohen kelyshe qeni meshkuj dhe femra,3 4 javesh. mamaja gjysem pitbull, rritur ne shtepi e vaksinuar. kelyshet jepen pa pagese per familjare dhe njerez te kujdesshem per kafshet....

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelyshe Pitbulli per Adoptim ( Shitje )

Kelyshe Pitbulli per Adoptim ( Shitje )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Jepen kelyshe per adoptim . kelyshet jane 60 ditesh dhe jane fiks ne kohe per nje shtepi te re. kelyshet jane te races strafordshire pitbull te kryqezuar me terrier. raca me lozonjare nderrmjet racave te pitbullve . jane shume lozonjare dhe te shoqerueshem . te rritur bio dhe te kontrolluar te veter...

5,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Kafshe e shpende Kotele per adoptim

Kotele per adoptim

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (3.05 Km nga qendra)

B Dhuroj keto dy kotele per adoptim...

500 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Kafshe e shpende Shiten kelysh te vegjel.

Shiten kelysh te vegjel.

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Rraca pekimez ngjura njeri eshte i zi njeri bezhe dhe njeri bezhe me te bardhe dy jane femra nje eshte mashkull...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Kafshe e shpende blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

blej-shes vica te vegjel per informacion kontaktoni ne 0682662267

Don Bosko | Tirane

B Blej - shes vica te rracave te ndryshem...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kafshe e shpende Mace Persiane

Mace Persiane

| Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Mace persiane.nje ne ngjyre te zeze dhe nje ngjyre gri.rreth 2 muaj e gjysem....

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Kafshe e shpende Shes Kolibe qeni

Shes Kolibe qeni

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Shes koliben e qenit. mbajtur vetem ne pallat. ...

5,000 Leke

Tirane
160 Leke Tregu Kafshe e shpende Shitet pela me gjith mushk

Shitet pela me gjith mushk

Qender | Tepelene

B Pela 7 vjece esht edhe bars mushka 6 muajshe...

160 Leke

Tepelene
100 Leke Tregu Kafshe e shpende Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

Kelysh Pastor Gjerman Mix Per Adoptim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ky kelysh eshte 3 muajsh e gjysem dhe ka nje temperament te shkelqyer dhe lozonjar. per shkak te kushteve te limituara ai po jepet per adoptim. bashke me valsinat e bera, ai po pret familjen e tij. kushdo i interesuar qe ta adoptoje kete dashuri me shkruani ne whatsapp ose merrni ne tel. pagesa e sh...

100 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim