shitje qensh ne shqiperi 

 Online 21 lexues | 3 njoftime ne pritje

15,000 Leke Kafshe e shpende shitet qen rotwailer mix pit bull

shitet qen rotwailer mix pit bull

Zone Periferike | Tirane

B Pershendetje shes qen rotwailer mix pit bull ...

15,000 Leke

Tirane
50 Euro Kafshe e shpende Pitbull

Pitbull

Zone Periferike | Lezhe

B Pitbull ne shitje mashkull... femra e kuqe 1 muajsh rrac epaster okazion vetem whats upppp...

50 Euro

Lezhe
10,000 Leke Kafshe e shpende Koshere me bletë

Koshere me bletë

Zone Periferike | Lushnje

B Shesim koshere me bletë per me shum informacione mundeni te kontaktoni ne nr e tel +355692607184...

10,000 Leke

Lushnje
250 Euro Kafshe e shpende --------OKAZION---------Alaskan Malamute

--------OKAZION---------Alaskan Malamute

Qender | Shkoder

B Shkoder shiten kelyshe te races alaskan malamute 100% race e paster me libreze dhe vaksina te bera. me shkruani ne whatsapp nqs jeni te interesuar....

250 Euro

Shkoder
10,000 Leke Kafshe e shpende Qen Mini Spic

Qen Mini Spic

Qender | Fier

B Shitet qeni (femer) 3 muajsh minispitze. vendodhja ne fier. numri i kontaktit: +355695388044...

10,000 Leke

Fier
0 Leke Kafshe e shpende Kotele dhe mace per adoptim

Kotele dhe mace per adoptim

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Jepen per adoptim nje mace leshatore femer, race e perzier dhe dy kotele meshkuj te zinje. macja e rritur eshte shuuume e dashur dhe e urte. te vegjlit kane mesuar ta perdorin kutine e reres. une i kam marre nga nje lokal qe u mbyll per tu gjetur nje familje. jepen se bashku ose vec...

0 Leke

Tirane
400 Euro Kafshe e shpende Candy - Maine Coon, cistokrvna, presladka bombona

Candy - Maine Coon, cistokrvna, presladka bombona

Qender | Shkoder

B Maine coon është raca më e madhe e maceve shtëpiake karamele - mace e pastër maine coon, ngjyra e ndezur - portokalli. nga prindërit tejet të mëdhenj. ajo është lozonjare, e gëzuar, aktive, kurioze. ajo i pëlqen të luajë dhe të eksplorojë. maine coon është një racë e maceve që...

400 Euro

Shkoder
200 Euro Kafshe e shpende Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dua te shes nje pomeranian boo, i cile eshte 3 javesh dhe eshte rrace ruse. ka ngjyre te bardhe dhe eshte me pashaporte. cmimi 200 €...

200 Euro

Tirane
3,000 Leke Kafshe e shpende Shiten 3 kanarina te reja

Shiten 3 kanarina te reja

Qender | Lezhe

B Kanarinat jane dy jave te medha ne momentin e publikimit...

3,000 Leke

Lezhe
400 Euro Kafshe e shpende Cerruti - Maine Coon, cistokrvna, kraljevska elegancija

Cerruti - Maine Coon, cistokrvna, kraljevska elegancija

Qender | Shkoder

B Maine coon është raca më e madhe e maceve shtëpiake chloe - mace e pastër maine coon, ngjyrë e butë krem ​​me argjend. nga prindërit tejet të mëdhenj. ajo është lozonjare, e gëzuar, aktive, kurioze. ajo i pëlqen të luajë dhe të eksplorojë. maine coon është një racë e mace...

400 Euro

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim