Computers and Electronics 1000+ Kompjutera dhe Elektronike

 Online 11 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop 10.000 lek

Shes Laptop 10.000 lek - Tirane

Unaza, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet laptop je gjendje perfekte cmimi :10.000 lek kontakt : 069 613 3239...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike kompjuter okazion

kompjuter okazion - Tirane

Rruga Dibres, Brryli | Tirane

B Motherboard ddr3 8g ram 320g hdd procesor quad core...

15,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten UPC 3 cope 3.000 lek

Shiten UPC 3 cope 3.000 lek - Tirane

Unaza, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten 3 upc 3.000 lek 1.000 lek copa ...

3,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran Huawei honor 7

Shitet ekran Huawei honor 7 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : honor 7 marka e pajtueshme: huawei te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

4,000 Leke

Tirane
3,150 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran Origjinal per Huawei P6

Ekran Origjinal per Huawei P6 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : huawei p6 marka e pajtueshme: huawei te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

3,150 Leke

Tirane
3,750 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran Origjinal per Huawei P7

Ekran Origjinal per Huawei P7 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : huawei p7 marka e pajtueshme: huawei te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

3,750 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran Origjinal per Huawei Honor 8

Ekran Origjinal per Huawei Honor 8 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : honor 8 marka e pajtueshme: huawei te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

4,000 Leke

Tirane
3,400 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran Origjinal per Huawei Honor 8 LITE

Ekran Origjinal per Huawei Honor 8 LITE - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : honor 8 lite marka e pajtueshme: huawei te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

3,400 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Hoverboard / Smart Balance Wheel

Shitet Hoverboard / Smart Balance Wheel - Tirane

Rruga Qemal Stafa, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Hoverboard me drita & bluetooth. vetem pak i perdorur,identik si ne foto,ne gjendje shume te mire,i blere 18 000 leke....

13,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Aparat Satelitor HD

Aparat Satelitor HD - Tirane

Kinostudio, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Class hd - 9000x 2usb digital full hd aparat satellitor (bazuar mbi sistemi linux) eshte ne kondita shume te mira dhe punon pa asnje problem. deri tani e kam perdorur me carta italiane tivusat per te pare kanale italaine rai e mediaset ne standarde hd dhe sd. ka nje card reader ci+ multicrypt qe lexon shume karta me dekodofikimi te ndryshme (si per shembull seca, irdeto, conax, nagravision) plus ka nje cam per module. ka edhe nje porte ethernet port 10/100mb per ta lidhur me internet. punon me cccamd,newcamd,mgcamg, biss, softcam, muti-cas mund te shikohen kanalet ne standarde full hd 1080 dhe kanale 3d. punon me te gjithe lbn, me disqe fiks apo me motore e cdo lloj me voltaxhe te ndryshme. detaj teknike ne anglisht: class hd receiver 9000x usb satellite tv receiver supports mpeg-2, mpeg-4, h.264 and fully dvb compliant - class hd 9000x 2 usb 1 slot smart card diseqc 1.0, 1.1, 1.2 and usals aspect ratio adjustment 4:3 (16/9 crop), 4:3 (16/9 letterbox), 16:9 (4/3 pillar box) user friendly osd and operation total 8,000 channels programmable class hd 9000x multi-language audio support multi-language menu text support- favorite channel selections parental guide and rating control epg electronic program guide) for on screen channe...

5,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ps3 ne gjendje shum te mir me disk te pes 2013

Shitet ps3 ne gjendje shum te mir me disk te pes 2013 - Tirane

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Gjendja e ps3 shum e mir me 2 leva ne gjendje te mire dhe nje disk pes 2013 ...

12,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps3 te kompletuar

Ps3 te kompletuar - Pogradec

Lagja 1, Qender | Pogradec

B Shes ps3 me dy leva orgjinale...te gjitha lojrat perkatse ose komplet ps3+tv lg 42 polsh +4 leva orgjinale + kolltuk te gjitha jane me prove...nderroj dhe ps3 me ps4...

200 Euro

Pogradec
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Sony E5

Sony E5 - Lushnje

Rruga Sakose, Albania, Zone Periferike | Lushnje

B Shes sony xperia e5 ne gjendje shum te mire dhe me te gjithe aksesoret +xham dhe kase mbrojtese. ...

15,000 Leke

Lushnje
3,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran origjinal per Sony Z1

Shitet ekran origjinal per Sony Z1 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ekran origjinal per sony z1 artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : sony z1 marka e pajtueshme: sony te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!! cel. : 0674032999...

3,900 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran origjinal per Sony Z2

Shitet ekran origjinal per Sony Z2 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ekran origjinal per sony z2 artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : sony z2 marka e pajtueshme: sony te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!! cel. : 0674032999...

5,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran origjinal per Sony z3

Shitet ekran origjinal per Sony z3 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ekran origjinal per sony z3 artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : sony z3 marka e pajtueshme: sony te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!! cel. : 0674032999...

5,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran origjinal per Sony Z5

Shitet ekran origjinal per Sony Z5 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ekran origjinal per sony z5 artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : sony z5 marka e pajtueshme: sony te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!! cel. : 0674032999...

5,500 Leke

Tirane
3,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran origjinal per Sony Z LT36H

Shitet ekran origjinal per Sony Z LT36H - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ekran origjinal per sony z lt36h artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : sony z lt36h marka e pajtueshme: sony te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!! cel. : 0674032999...

3,900 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike GPS NAVIGATOR TOMTOM START 20

GPS NAVIGATOR TOMTOM START 20 - Tirane

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B Shitet gps navigator tomtom start 20 gjendje shume e mire pothuaj i paperdorur , i pershtatshem per cdo automjet , me harta lifetime per gjithe europen. cmimi 15000 leke e i padiskutushem...

15,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer Termik Rongta

Printer Termik Rongta - Tirane

Rruga Faik Konica, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet printer rongta ne gjendje shume te mire. printeri eshte shume pak i perdorur. eshte blere para 1 muaj dhe shitet per arsye mosperdorimi....

7,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran per iphone 6

Shitet ekran per iphone 6 - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : iphone 6 marka e pajtueshme: apple te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

2,500 Leke

Tirane
1,800 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran iphone 5

Shitet ekran iphone 5 - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : iphone 5 marka e pajtueshme: apple te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

1,800 Leke

Tirane
5,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran per samsung S5

Shitet ekran per samsung S5 - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : s5 marka e pajtueshme: samsung te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

5,500 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran per samsung s5 origjinal

Shitet ekran per samsung s5 origjinal - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : s5 marka e pajtueshme: samsung te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

9,000 Leke

Tirane
4,600 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran per Samsung S4 vetem per 4600 leke

Ekran per Samsung S4 vetem per 4600 leke - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Specifikimet e artikullit gjendja e produktit : artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 100% i testuar! testoni ekranin para se ta montoni! te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim:ekrani nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte i instaluar me pare . paketimi:paketim antishok-qese plastike + kuti kartoni pagesa:ne pranojme pagesa me: bkt,paypal dhe paguaj cash kur merr mallin. transporti: fedex,dhl,posta shqipetare,tnt.por ju duhet te paguani tarifen e transportit ne rrethe. transporti brenda qytetit te tiranes eshte falas.per rrethet ne shqiperi kushton 500 leke. te gjitha ekranet jane no dead pixel. politika e kthimit-48 ore garanci nuk pranohen demtime fizike nen logon tone. ne nuk mbajme pergjegjesi! instalim jo profesional demtim i ekranit renie ne uje demtim i fishave,konektoreve dhe veteshtypje. nese produkti qe ju merrni eshte i demtuar, ju lutem na njoftoni menjehere dhe ne ju ndyshojme produktin me nje produkt te ri. kur ju merrni pakon tuaj ju lutem kontrolloni pakon dhe produktin. para instalimit kontrolloni pam...

4,600 Leke

Tirane
1,600 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike OKAZION!!! Cutter 63cm  ROLAND GS-24 & Saldature TIG & ELEKTRODE 200 Amper

OKAZION!!! Cutter 63cm ROLAND GS-24 & Saldature TIG & ELEKTRO - Vlore

Rruga Namik Ali Mehilli, Qender | Vlore

B Cutter roland japonez,ideal per cdo lloj prerje ne adeziv per reklama ne xham dhe plexyglass, ka mundesine e prerjes nga 10-63cm. eshte blere i ri ne athine dhe eshte perdorur vetem 6 muaj. cmimi 1600 euro (eshte blere 2350 euro). kontakt: 069 6221 093...

1,600 Euro

Vlore
17,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tirane, shes ekran origjinal per Note 4

Tirane, shes ekran origjinal per Note 4 - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : note 4 marka e pajtueshme: samsung te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

17,000 Leke

Tirane
8,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten Ekran per Samsung Note 3

Shiten Ekran per Samsung Note 3 - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : note 4 marka e pajtueshme: samsung te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

8,500 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten Ekran per Samsung Note 2

Shiten Ekran per Samsung Note 2 - Tirane

Rruga E Kavajes, Condor Center, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : note 2 marka e pajtueshme: samsung te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

9,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Sony

Laptop Sony - Tirane

Ali Demi, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet laptop sony vaio cmimi :13.000 lek kontakt : 069 954 7755...

13,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas