computers and electronics  972 njoftime

 Online 19 lexues | 1 njoftime ne pritje

350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Sisteme Kamerash

Sisteme Kamerash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Sistem me 4 kamera full hd 2mpx dome ose bullet, dvr 4ch, hdd 1tb , 100m kabull dhe te gjith aksesoret (ushqyes,fisha ushqimi, koka bnc etj) dhe montimi i sistemit...

350 Euro

Tirane
49,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike 4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

4 PLAYSTATION 3 + 4 TV LG 42 POLSH

Vasil Shanto | Tirane

B ✅shitet 4 komplete playstation 3 ® + 4 tv lg lcd 42 polsh • me keto parametra : ✅ hdd : 320 gb ✅ 10 leva total ✅fishat hdmi + ushqim ✅ mbi 10+ lojera te instaluara ✅pes 2013 , ✅ pes 2018 ✅ fifa 2019 ✅ blur ✅dragon ball, ✅need for speed ✅call of duty etj etj...

49,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET PLAYSTATION 3

SHITET PLAYSTATION 3

Qender | Durres

B Shitet playstation 3 me 2 leva + 3 lojra origjinale "call of duty - black ops ii" "pes 2012" "skyrim" cmimi = 18'000 lek (i diskutueshem)...

18,000 Leke

Durres
40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
2,600 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes playstation 3 (4cop) edhe 1 playstation 4

Shes playstation 3 (4cop) edhe 1 playstation 4

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.46 Km nga qendra)

B Cmim i diskutushem €...

2,600 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop HEWLETT PACKARD (Hp 510)

Laptop HEWLETT PACKARD (Hp 510)

Zone Periferike | Fier

B Me keto parametra: monitor: 15.6 inch procesor: intel pentium 1.60 ghz memorje: 512 mb ram wireless hard disk: 60 gb instaluar windows xp, office 2007 ...

9,000 Leke

Fier
195 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike KAMERA HIKVISION FULL HD 1080P SUPER OFERTA

KAMERA HIKVISION FULL HD 1080P SUPER OFERTA

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Seti me katër kamera hikvision full hd 1080p me super Çmim 195 euro. - kater kamera 1080p të jashtme ose te brendshme. - dvr 4 kanale 1080p. - monitorim nga telefoni. ...

195 Euro

Tirane
249 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG Galaxy A7 2018 ( Version Europian ) i Ri ne kuti te pahapur

SAMSUNG Galaxy A7 2018 ( Version Europian ) i Ri ne kuti te pahapur

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Samsung galaxy a7 (2018 october) dual sim / android 8.0 (oreo) screen: 6.0" resolution (1080 x 2220 pixels) cpu: octa-core (2 x 2.2 ghz cortex-a73 & 6 x 1.6 ghz cortex-a53) memory: 4 gb ram / 64 internal up to 512 gb main camera: triple camera 24 mp, 8 mp, 5 mp video: 1080p@30fps selfie camer...

249 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop PACKARD BELL (Easy Note)

Laptop PACKARD BELL (Easy Note)

Zone Periferike | Fier

B Me keto parametra: monitor: 15.6 inch procesor: intel pentium 1.60 ghz memorje: 512 mb ram wireless hard disk: 60 gb instaluar windows xp, office 2007 ...

9,000 Leke

Fier
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop per pjese

Laptop per pjese

Patos | Fier

B Shes keto laptope per pjese: hp pavilion dv7, 17 inch; hp pavilion dv 9000, 17 inch; hp pavilion dv 2000, 13 inch; compaq presario cq 4213, 13 inch; toshiba tecra a4, 15.6 inch; hp 630 , 15.6 inch; packard bell(easy note)15.6 inch; tastiere per laptop model k011718n1. ...

4,000 Leke

Fier
380 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy A9 2018

Galaxy A9 2018

Qender | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. cel a9 2018 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 380 euro add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga lgj 13 plazh, rruga pavarsia nr. cel : 0672013331...

380 Euro

Durres
29,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy A5

Galaxy A5

Qender | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) cel a5 2017 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 29'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga ...

29,000 Leke

Durres
18,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy J4+

Galaxy J4+

Qender | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) cel j4 + 2018 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 18'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga ...

18,000 Leke

Durres
21,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy J3

Galaxy J3

Currilat | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) cel j3 2017 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 21'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga ...

21,000 Leke

Durres
270 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy A8

Galaxy A8

Currilat | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) galaxy a8 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 270 euro add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga lg...

270 Euro

Durres
275 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy A7

Galaxy A7

Qender | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) galaxy a7 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 275 euro add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga lg...

275 Euro

Durres
23,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Galaxy J5

Galaxy J5

Currilat | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id ;) galaxy j5 2017 garanci 12 muaj. cilesi maksimale cmimi 23'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga ...

23,000 Leke

Durres
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike PS3 NE SHITJE CALL OF DUTY VERSION +30 GAMES

PS3 NE SHITJE CALL OF DUTY VERSION +30 GAMES

Qendra | Berati

B Une eduart zeneli kerkoj te shes ps3 tim pasi nuk e perdor me ps3 eshte ne gjendje te perkryer!! ka super lojra si psh:gta 5.blur.call of duty 2-3.proevolution 2013 me update.fifa 16.naruto. .minecraft.wwe 2k15.nba.dragon ball xenorvs.ninja gaiden.need for speed rivals etj mundesi diskutimi cmim...

150 Euro

Berati
6,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike ALCATEL ONETOUCH OKAZION !! GJENDJE 10/10

ALCATEL ONETOUCH OKAZION !! GJENDJE 10/10

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet per arsye mos perdorimi, celulari nuk ka asnje shenje perdorimi. me dy karta! karakteristikat si me poshte: permasat - 5.0" rezolucioni - ips 1280x720, procesori - mt6580 quad core 1.3 ghz processor. ram - 1gb, memorja - 8gb internal memo...

6,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Ps3

Shitet Ps3

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet ps3 me 2 leva dhe 10 lojra te instaluara...

150 Euro

Tirane
121,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Televizor LG 60UH625V 121.900 Leke

Shes Televizor LG 60UH625V 121.900 Leke

Tjeter zone | Tirane (0.23 Km nga qendra)

B Ekrani - 60’’ edge led rezolucioni - 4k ultrahd (3840 x 2160 pixels) pmi - 1200hz figura - ips 4k , 4k upscaler, hdr pro audio - 2 x 10wdolby digital smart - po (webos 3.0),wi-fi ready procesor - quad core (1000 mhz) gpu - dual core (600mhz) bluetooth - jo marres - dvb-t/t2/c/s/ s2 por...

121,900 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

Brryli | Tirane

B Iphone 7 32 giga white color i bllokuar me iclour...

100 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike ekspres kafeje

ekspres kafeje

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Ekspres kafeje 3 grupesh ...

30,000 Leke

Tirane
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps4 1 TB

ps4 1 TB

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.28 Km nga qendra)

B shes ps4 1tb me cmim 330 mije te perdorur vetem disa muaj..ka garanci 2 vjet tek neptuni. ne cmim perfshihen dhe 3 disqet ne foto tipi ps4 llojet e disqeve blu-ray madhesia e hard disk-ut 1 tb memorje shtese no doreza e lojes dual shock 4 lidhja e dorezes usb / bluetooth teknologji wireless...

260 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet PLAYSTATION VR

Shitet PLAYSTATION VR

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shitet platforma playstation vr e cila lidhet me playstation 4 realiteti virtual i cili ne treg esht i kushtueshem mbi 450 mij leke shitet 200 mij leke te vjetra eshte 1 muaj i perdorur ne gjendje perfekte per me teper informacion me kontaktoni tek nr i telefonit...

2,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas