Kompjutera dhe Elektronike  775 njoftime

 Online 16 lexues | 4 njoftime ne pritje

179 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SAMSUNG GALAXY J4 - PAGUAJ ME KESTE

SAMSUNG GALAXY J4 - PAGUAJ ME KESTE - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B ?samsung galaxy j4 2018 ? ➖ 17.990 l ✔garanci 12muaj ?xham,cover , karikus dhurate! ?transport kudo jeni! ?067 56 15 500 ?telefona usa-xhoni ?komuna e parisit , ngjitur me kafe oslon , tirane. mundesi pagese me keste te uleta mujore vetem me id card...

179 Leke

Tirane
142 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Keto produkte mund te merret edhe me keste!

Keto produkte mund te merret edhe me keste! - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Keto produkte mund te merret edhe me keste! ''iutecredit'' "kingoffice" . rr medar shtylla / komuna e parisit. tirane tel: +355 67 56 15 500...

142 Euro

Tirane
450,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike makineri per prodhim letre higjenike

makineri per prodhim letre higjenike - Tirane

Kamëz, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten makineri per prodhim letre higjenike dhe leter per perdorim guzhine eshte makineria e cila ben mbeshtjelljen me pas makineria qe pret dhe makineria per paketim cmimi 4.5 milion lek te vjetra ...

450,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop Sony Vaio

Laptop Sony Vaio - Durres

Rruga Agostin Serreqi, Durazzo, Albania, Qender | Durres

B Shitet laptop sony vaio i3 4 giga ram i perdorur ne gjendje pune shume te mire.......

100 Euro

Durres
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7 - Tirane

Brryli, Brryli | Tirane

B Iphone 7 32 giga white color i bllokuar me iclour...

100 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  Pergjime 100% telefonash (Android)

Pergjime 100% telefonash (Android) - Pogradec

Pogradec District, Albania, Qender | Pogradec

B Pergjime telefonash per bashkshorten/tin, femijet, vartesit, e cdo kend tjeter, pergjim i te gjithe llojeve te telefonave android, (jo iphone-t), si pergjim audio ambientale, pergjime telefonatash hyrese-dalese (sherbim extra marje telefonatash ne email personal) pergjim fotosh/video, vendodhjen, me...

50 Euro

Pogradec
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7 - Tirane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Brryli | Tirane

B Iphone 7 origjinal 32 giga white color me icloud...

120 Euro

Tirane
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike DELL OPTIPLEX TASTIERE+MOUSE

DELL OPTIPLEX TASTIERE+MOUSE - Tirane

Rruga Tefta Tashko-koco, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Shitet dell opltiplex 755 me tastiere dhe mouse bashk me fishat perkatese permasat cpu:e6550 dual core gpu:intel q35 express hdd:320gb ram:4gb ddr2 me windows 7 te gjitha te instaluara ska nevoje per gje .kompjuteri eshte shum i mire nuk ka asnje problem shitet per arsye mos perdorimi ...

8,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop  Lenovo  Thinkpad  R51

Laptop Lenovo Thinkpad R51 - Elbasan

Lis, Albania, Zone Periferike | Elbasan

B Shitet laptop lenovo thinkpad r51 ne gjendje pune me procesor 1.5ghz dhe ram 1gb hdd 80gb.sistemi operativ xp professional...

6,500 Leke

Elbasan
96,400 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes iMac 27" (mid 2011) 96.400 Leke

Shes iMac 27" (mid 2011) 96.400 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani : 27" led modeli : imac 27 rezolucioni : 2560x1440 pixels sistem operimi : os x lion procesori : intel core i5 (3.1ghz) ram : 4gb (2x2gb) ddr3 memoria : 1tb hdd karte grafike : amd radeon hd 6970m 1gb garanci: 6 muaj ...

96,400 Leke

Tirane
92,200 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes iMac 21.5" (Late 2013) 92.200 Leke

Shes iMac 21.5" (Late 2013) 92.200 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B ekrani : 21.5" modeli : imac 21.5 ekrani : led ips rezolucioni : 1920x1080 pixels sistem operimi : os x mountain lion procesori : intel core i5 2.7 ghz (deri ne 3.2ghz) ram : 8gb (2x4gb) ddr3 memoria : 1tb hdd karte grafike : intel iris pro graphics 2.7ghz garanci: 6 muaj...

92,200 Leke

Tirane
102,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop HP ENVY Notebook 15-ae107nl 102.900 Leke

Shes Laptop HP ENVY Notebook 15-ae107nl 102.900 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani : 15.6″ ag led cpu: intel core i7 6500u memoria : 16gb ddr4l grafika : nvidia geforce 950m (4gb) hdd : 1tb garancia : 24 muaj...

102,900 Leke

Tirane
113,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Lenovo All-In-One ThinkCentre X1 113.300 Leke

Shes Lenovo All-In-One ThinkCentre X1 113.300 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani : 23″ cpu: intel core i5 6200u memoria : 4gb ddr4l grafika : intel graphics hd hdd : 500gb garancia : 24 muaj....

113,300 Leke

Tirane
87,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop Lenovo YOGA 710-14IKB Core i5 87.000 Leke

Shes Laptop Lenovo YOGA 710-14IKB Core i5 87.000 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani : 14″ (touchscreen) cpu: intel core i5 7200u memoria : 8gb ddr4l grafika : intel graphics hd ssd : 128gb garancia : 24 muaj...

87,000 Leke

Tirane
104,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop Lenovo Yoga 510-14IKB 104.500 Leke

Shes Laptop Lenovo Yoga 510-14IKB 104.500 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani : 14" (touchscreen) cpu: intel core i7 7500u memoria : 8gb ddr4l grafika : amd r5 530m (2gb) ssd : 256gb garancia : 24 muaj. ...

104,500 Leke

Tirane
102,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop Lenovo YOGA 710-14IKB Core i7 102.900 Leke

Shes Laptop Lenovo YOGA 710-14IKB Core i7 102.900 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani : 14″ (touchscreen) cpu: intel core i7 7500u memoria : 8gb ddr4l grafika : intel graphics hd ssd : 256gb garancia : 24 muaj...

102,900 Leke

Tirane
113,300 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Televizor LG 60UF770V 113.300 Leke

Shes Televizor LG 60UF770V 113.300 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani : 60″ ips,edge led modeli : lg 60uf770v rezolucioni : 3840 x 2160 ultra hd 4k smart tv : po 3d: jo sistem operimi : webos 2.0 tuner : analog, dvb-c/s/s2/t/t2 bluetooth : po porta : lan, 3xhdmi, 3xusb 2.0, antene, satelite, scart garancia : 24 muaj...

113,300 Leke

Tirane
41,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Tablet Lenovo ThinkPad 10 41.500 Leke

Shes Tablet Lenovo ThinkPad 10 41.500 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Madhesia e ekranit : 10.1" ekrani : ips multitouch modeli : thinkpad 10 rezolucioni : 1920 x 1200 pixels sistem operimi : windows 8.1 procesori : intel atom z3795 1.59 ghz ram : 2 gb ddr3 memoria : 64 gb karta grafike : intel hd graphics (bay trail) kamera : 2.0/8.0 mp bateria : 33wh li-po...

41,500 Leke

Tirane
143,600 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Televizor LG 55SJ850V (2017) 143,600 Leke

Shes Televizor LG 55SJ850V (2017) 143,600 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani - 55’’ edge led rezolucioni - 4k super uhd (3840 x 2160 pixels) figura - ips 4k, 4k upscaler, active hdr 10, dolby vision audio - 2 x 20wharman kardon smart - po (webos 3.5) wi-fi - po bluetooth - po marres - dvb-t/t2/c/s/ s2 portat - 4xhdmi, 3xusb, ci slot, lan, 1xoptical klasi ...

143,600 Leke

Tirane
121,900 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Televizor LG 60UH625V 121.900 Leke

Shes Televizor LG 60UH625V 121.900 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani - 60’’ edge led rezolucioni - 4k ultrahd (3840 x 2160 pixels) pmi - 1200hz figura - ips 4k , 4k upscaler, hdr pro audio - 2 x 10wdolby digital smart - po (webos 3.0),wi-fi ready procesor - quad core (1000 mhz) gpu - dual core (600mhz) bluetooth - jo marres - dvb-t/t2/c/s/ s2 por...

121,900 Leke

Tirane
107,700 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Televizor LG 55UH770V 107.700 Leke

Shes Televizor LG 55UH770V 107.700 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Ekrani - 55’’ edge led rezolucioni - 4k ultrahd (3840x2160 pixels) pmi - 2500hz figura - ips 4k, 4k upscaler, hdr super audio - 2 x 10w harman kardon smart - po (webos 3.0), wi-fi ready bluetooth - po procesor - quad core (1100 mhz) marres - dvb-t/t2/c/s/ s2 portat - 3xhdmi, 3xusb, ci s...

107,700 Leke

Tirane
68,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Televizor LG 43UJ701V (2017) 68.000 Leke

Shes Televizor LG 43UJ701V (2017) 68.000 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Klikoni foton për një pamje më të madhe emri: lg43uj701v.jpg s: 134 madhesia: 29.0 kbekrani - 43’’ direct led rezolucioni - 4k ultrahd (3840 x 2160 pixels) pmi - 1900 hz figura - ips 4k , 4k upscaler, hdr10 audio - 2 x 10wharman/kardon smart - po (webos 3.5) wi-fi - po bluetooth - po ...

68,000 Leke

Tirane
25,700 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Laptop Lenovo ThinkPad T520 25.700 Leke

Shes Laptop Lenovo ThinkPad T520 25.700 Leke - Tirane

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tjeter zone | Tirane

B Madhesia e ekranit : 15.6" ekrani : led backlit rezolucioni : 1600 x 900 pixels sistem operimi : windows 10 pro procesori : intel core i5-560m 3.66ghz ram : 4 gb ddr3 memoria : 500 gb hdd karta grafike : nvidia nvs 3100m garanci: 6 muaj...

25,700 Leke

Tirane
90 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dolby surround pro logic

Dolby surround pro logic - Durres

Albania, Qender | Durres

B Shitet aparati dolby surround pro logic...

90 Euro

Durres
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Xbox 360  slim

Xbox 360 slim - Durres

Habib Berisha, Qender | Durres

B Shitet xbox 360 slim ne gjendje shum te mire pune , shume pak i perdorur , shitet me nje leve te re ne kuti ,gjithashtu ka te instaluar dhe lojen forca horizont 2...

16,000 Leke

Durres
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Dooge X30 dhe Samsung Galaxy note 3

Dooge X30 dhe Samsung Galaxy note 3 - Tirane

Fusha, Laprake | Tirane

B Bli nje fito dy vetem per 15000 lek te lek te reja ose 115 euro...

13,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet playstation 3 ps3

Shitet playstation 3 ps3 - Tirane

Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet ps3 pa cip , 1 leve , 1 disk max payne 3 , fishat perkatese , ne gjendje shume te mire...

13,000 Leke

Tirane
400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Projektor ACER (FULL HD-3D) 400ero  0694531009

Shitet Projektor ACER (FULL HD-3D) 400ero 0694531009 - Tirane

21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet projektor acer (full hd-3d) 400ero shum pak i perdorur , -1920 * 1200 -3700 lm -16:10,4:3 -20.000:1 -1,07 billion colors(30-bit) -maximum image size 7,62m (300") 0694531009...

400 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike GRAMAFON

GRAMAFON - Tirane

Bulevardi Zhan Dark, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Gramafon i vjeter ne gjendje pune shume te mire i shoqeruar me 10 disqe me kenge shqiptare...

50,000 Leke

Tirane
120 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Okazion,Kompiuter HP Windows 7 bashke me tavolinen

Okazion,Kompiuter HP Windows 7 bashke me tavolinen - Tirane

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Kompjuter hp windows 7,ekran hp,bokse genius,kamera e levizshme me mikrofon,maus hp,kufje a4tech,tastjere small,lojra te instaluara,2-mause reserve dhe fisha zgjatuese,ne oferte eshte edhe tavolina plus 1-muaj garanci,çmimi 120 euro....

120 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas