Kompjutera dhe Elektronike 1000+ Kompjutera dhe Elektronike

 Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje

100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes printer per arsye mungese ngarkese pune

shes printer per arsye mungese ngarkese pune - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Hp 7170 a3+ me ngjyra pothuajse i pa perdorur....

100 Euro

Tirane
200,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes paisje dj

shes paisje dj - Tirane

Kombinat, Tirana, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Paisje dj 4 bokse kollon 800w secili ampliflikator 5000w mixer 3 kanale.shiten per arsye mosperdorimi flm....

200,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Galaxy A6 2018 MAj

Shitet Galaxy A6 2018 MAj - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet telefon galaxy a602018 maj , ne gjendje te re i paperdorur si dhe me garanci 2 vjecare. cmim i diskutueshem , nr telefoni +355692447667...

35,000 Leke

Tirane
170 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation Sony 3

Playstation Sony 3 - Tirane

Unaza E Madhe, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pothuajse i paperdorur. 5 lojra te instaluara ( gta 5,wwe,2k17, blur,fifa 17,call of duty blackops 2 dhe 3 disqe . cmimi 170€ i diskutushem...

170 Euro

Tirane
400 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Projektor ACER (FULL HD-3D)     400euro      0697762018

Shitet Projektor ACER (FULL HD-3D) 400euro 0697762018 - Tirane

Rruga Naim Frasheri, Τί&#961, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet projektor acer (full hd-3d) 400ero shum pak i perdorur , -1920 * 1200 -3700 lm -16:10,4:3 -20.000:1 -1,07 billion colors(30-bit) -maximum image size 7,62m (300") 0697762018 - ...

400 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes iphone 6 origjinal prodhim amerikan

Shes iphone 6 origjinal prodhim amerikan - Durres

Rruga Pavaresia, Durres, Albania, Plepa | Durres

B Shesh iphone 6 origjinal prodhim amerikan i blere ne dyqanet e apple ne amerik 4 muaj i perdorur ne gjendje oerfekte cmimi 200 euro i padiskutueshem kontakt 0675904711 durres plazh...

200 Euro

Durres
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Monitor Pc

Shes Monitor Pc - Berati

Rruga Stanisllav Zuber, Kucove, Albania, Kucove | Berati

B Monitori eshte ne gjendje perfekte 18 inç e shes per arsye mos perdorimi sepse me prishur njesia qendrore...

5,000 Leke

Berati
35,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shiten pajisje parukerie

Shiten pajisje parukerie - Tirane

Rruga Ali Jegeni, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten pajisje parukerie ..jane ne gjendje te mire pune ...shiten per efekt mbyllje aktiviteti ......

35,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LAPTOP DELL INSPIRON INTEL CORE i7

LAPTOP DELL INSPIRON INTEL CORE i7 - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanie, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Laptop dell inspiron 5480 processor intel core i7 6600u gjeneracioni i 6-te ram 8go ddr4 hard disk 256 go ssd windows 10 pro ecran 14" led full hd blere ne 2017 ne gjendje shum te mire shitet me canten mbrojtese origjinale ...

350 Euro

Tirane
550 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet ose nderrohet

shitet ose nderrohet - Tirane

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Fresku/Linze | Tirane

B Marka dell latittude e5440 -core i5 4300u -8 gb ram - 500 gb hybrid drive -hd+...

550 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet Kompjuter per bare e restorante

Shitet Kompjuter per bare e restorante - Tirane

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet kompjuter per bar ose restorant ne gjendje shume te mire me ekran me prekje dhe printer termik ....

250 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Tablet hannspree bashk me karikus dhe kllef

Tablet hannspree bashk me karikus dhe kllef - Tirane

Parku 1 Kilometer, Laprake | Tirane

B Shes tabletin te cilin e kam bler para 2 viteve se kam perdorur najher sepse sja kam pas nevojen keshtu qe thash ta shisja ...

50 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Laptop 10.000 lek

Laptop 10.000 lek - Tirane

Unaza, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet laptop 10.000 lek ne gjendje perfekte cel : 069 613 3239...

10,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Printer Termik Rongta

Printer Termik Rongta - Tirane

Rruga Faik Konica, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet printer rongta ne gjendje shume te mire. printeri eshte shume pak i perdorur. eshte blere para 1 muaj dhe shitet per arsye mosperdorimi....

7,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike KERKOJ IPHONE 4S MAKSIMUMI 30.000 Lek te vjetra

KERKOJ IPHONE 4S MAKSIMUMI 30.000 Lek te vjetra - Tirane

Rruga Shkelzeni, Tirane, Albania, Vore | Tirane

B Kerkoj iphone 4s te jene ne gjendje te mire pune ska problm se kane gervishtje ose nuk kane gjithe butonat ka rensi vetem te jene ne gjendje te mire pune , tiu punoje tachi pa probleme , t mos kene probleme me icloud, dhe t punojne mire me wifi. ju faleminderit...

3,000 Leke

Tirane
890 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes Bokse Per DIXHEJ

Shes Bokse Per DIXHEJ - Fier

Ballsh, Albania, Qender | Fier

B Shiten 2 bokse jbl 1000 wat te dy. te amplifikuar. bokset jan perdorur 5 dasma gjithsej, jane pothuajse te rinje. bashke me kta jepen dhe 2dy stativa orgjinale fishat qe lidhen me kompjuterin. te gjitha te kompletuara. shiten per arsye mos perdorimi. sepse nuk jetoj ne shqiperi ...

890 Euro

Fier
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran per iphone 6s

Ekran per iphone 6s - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : iphone 6s marka e pajtueshme: apple te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

4,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Call of duty WWII PS4

Call of duty WWII PS4 - Tirane

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes lojen call of duty wwii per playstation 4 . jo e re. gjendje shume e mire. cmimi i pa negocjueshem. ...

4,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shes HTC U PLAY

Shes HTC U PLAY - Tirane

Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan | Tirane

B #htc_u_play ekrani: 52 inch kamera: 16mp mbrapa & 16mp para memorie: 4gb ram & 64gb rom bateri: 2600 mah ne gjendje super te mire i pagervizhdur aspak #7_muaj #i_perdorur ka akoma edhe #5_muaj #garanci eshte i pajisur me aksesore : #karikues origjinal htc #kufje origjinale htc #xham_mbrojtes #kase_mbrojtese (lekure)...

250 Euro

Tirane
17,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet iphone 6

shitet iphone 6 - Elbasan

Rruga Dyli Haxhire, Elbasan, Albania, Qender | Elbasan

B Shitet iphone 6 gold 16 gb gjendja/10/10 pa asnje gervishje shoqerohet klluf xham mbrojtes karikus...

17,000 Leke

Elbasan
8,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Graphic Card Hp GeFORCE GT730

Graphic Card Hp GeFORCE GT730 - Durres

Rruga Dalip Peza, Durres, Albania, Qender | Durres

B Karte grafike hp geforce gt730 2gb ddr3...

8,000 Leke

Durres
4,500 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran per iphone 7+

Ekran per iphone 7+ - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : iphone 7+ marka e pajtueshme: apple te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

4,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran per iphone 7

Ekran per iphone 7 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : iphone 7 marka e pajtueshme: apple te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

5,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran per iphone 6+

Ekran per iphone 6+ - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : iphone 6+ marka e pajtueshme: apple te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

3,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Playstation 4 1TB Memory

Playstation 4 1TB Memory - Tirane

Rruga Njazi Demi, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shes playstation 4 i blere ne dhjetor 2017. modeli me i ri slim. ka memorie 1 terrabyte (1tb) maksimale. bashke me ps4 jap dhe dy lojra te cilat jane me te rejat te llojit te vet. call of duty: world war ii dhe need for speed: payback. lojrat jan origjinale dhe te shkarkuara ne sistem. gjithashtu, te gjitha kordonet perkatese: karikues, kufje, nje joystick(leve). te interesuarit te me kontaktojn te nr: 0692106249...

250 Euro

Tirane
310 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike MacBook Air

MacBook Air - Durres

Rruga Egnatia, Durazzo, Albania, Qender | Durres

B Shes macbook air apple te perdorur i mbajtur spume mire...

310 Euro

Durres
3,700 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekran origjinal per Huawei Honor 4X

Ekran origjinal per Huawei Honor 4X - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : honor 4x marka e pajtueshme: honor te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

3,700 Leke

Tirane
3,200 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran origjinal per Huawei Honor 5X

Shitet ekran origjinal per Huawei Honor 5X - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : honor 5x marka e pajtueshme: huawei te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

3,200 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran origjinal per Huawei Honor 7

Shitet ekran origjinal per Huawei Honor 7 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : honor 7 marka e pajtueshme: huawei te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

4,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet ekran origjinal per Huawei Honor 8

Shitet ekran origjinal per Huawei Honor 8 - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Artikulli eshte i ri, i paperdorur, i pa hapur dhe i pademtuar ne paketimin e tij origjinal. transporti |nepermjet postes shqiptare brenda 24-72 h pagesa |cash kthimi |pa pagese brenda 48 oreve siguria | blerje e sigurt. modeli : honor 8 marka e pajtueshme: huawei te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese. garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve. shenim : nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.ekrani duhet te duket jo i demtuar.qesja mbrojtese nuk eshte hequr.nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri. testojeni ekranin para se ta montoni!!...

4,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas