aparat peshkimi elektronike  1020 Njoftime

 Online 12 lexues | 3 njoftime ne pritje

40 Dollar Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Kamera Sekrete te fshehta spiune pergjimi pajisje pergjuese

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pajisje te ndryshme pergjimi te fshehta sekrete, kamera sekrete programe te kontrollimit te telefonit. pajisje audio me modelet e fundit mikrofone hd - pajisje filmimi video/audio me kamer hd + shikimi nepemjet wifi - aromatizues ambjenti me kamer te fshehte - ore murale me kamer te fshehte ...

40 Dollar

Tirane
100 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ekrane per celulare

Ekrane per celulare

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)

B Ekrane te rinj per iphone 5,iphone 5s,iphone 5c,iphone 6,iphone 6s,iphone 6s+,iphone 6+,iphone 7,iphone 7+,iphone 8,iphone 8+,samsung s3,s4,s4 mini,s5,s6,s6 edge,s7,s7 edge, j1,j2,j3,j5,j7,core prime, grand neo,core plus, lg g2,lg g3,lg g4,lg g5,nexus 4,x power, xiaomi red mi 2,red mi 3,red mi 4a,re...

100 Leke

Tirane
9,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike VERTU

VERTU

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Vertu, signature s, black aligator, hand made, prodhimi 2008, akoma ne qese. ...

9,500 Euro

Tirane
110 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike TV Toshiba 52

TV Toshiba 52

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.78 Km nga qendra)

B Shes tv toshiba 52 polsh. ne gjendje te shkelqyer dhe ngjyra te qarta dhe mjaft relaksuese ...

110 Euro

Tirane
15 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

LB-LINK Wi-Fi Repeater Access Point

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Perforcues wireless i markes bl-wa730re vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta. shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300mbps me dy antena te brendshme perforcuesi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit wifi edhe ne vendet e parritshme nga ruteri dhe ben...

15 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Oferte... Lojera per playstation 3 10lojera 20mij lek

Oferte... Lojera per playstation 3 10lojera 20mij lek

Fresku/Linze | Tirane (2.83 Km nga qendra)

B Super oferte lojera me instalim per 20mij leke fito 10lojera...te cilat mund te luhen dhe online.... te interesuarit te kontaktojn whatsapp 0676649636...

2,000 Leke

Tirane
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA

#SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Disponojme smartphone , desktop, laptop , workstation , server , switch,router, mikrotik,dvr,kamera sigurie , printera etj.:...

30 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike SINTH ARRANGER WORKSTATION

SINTH ARRANGER WORKSTATION

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Shes korg pa3x pro 76 e perdorur vetem ne shtepi....

1,500 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike shes televizor plazm me cmim te leverdisshem

shes televizor plazm me cmim te leverdisshem

| Fier

B Eshte ne gjendje pune shum te mire .televizori eshte me mbajtesen e vet dhe me teper eshte per lokale ose lloto....

4,000 Leke

Fier
30 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Hard disk SUPER OFERT

Hard disk SUPER OFERT

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Super cmime per hdd ➡️ hdd 500 gb 20€➡️ hdd 1 tb 30€ ➡️ hdd 2 tb 50 € hdd (desktop) tag.......................................................android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo radio gps wifi bt dab mirror link obd 199€ specifikimet: cpu: quad core ...

30 Euro

Tirane
25 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Perforcues interneti D-Link 750 Mbps Wi-Fi

Perforcues interneti D-Link 750 Mbps Wi-Fi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Pajisja ideale per zgjerimin e wi-fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj. funksionon me çdo router standard. shpejtesi te dyfishte shpejtesi deri ne 750mbps. vendosja e lehte dhe fleksibile lejon levizjen e zgjerimit te games per çdo prize pas konfigurimit fillestar. zmadhon...

25 Euro

Tirane
16,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Samsung core 5 windos ( Tablet)

Samsung core 5 windos ( Tablet)

| Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Shitet samsung core 5 ( tablet ) edition: windows 10 pro version: 1607 procesor : intel (r) core (tm) installed ram : 4.00 gb storage : 60 gb shume pak i perdorur ne gjendje jashtezakonisht te mire....

16,000 Leke

Tirane
7,300 Lek Tregu Kompjutera dhe Elektronike shitet tablet asus

shitet tablet asus

| Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shes tablet asus 12 gb . tableti ka kutin dhe garancin e tij. falas klluf mbrojtes per tabletin. tableti eshte i blere ne gjermani .tableti eshte pa kart sim keshtu qe une e shes aq.kush eshte i interesuar te me kontaktoj cel. 0684696765...

7,300 Lek

Tirane
12,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike SHITET TABLET SAMSUNG, TAB-A

SHITET TABLET SAMSUNG, TAB-A

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet tablet samsung tab-a , e ardhur nga usa. cmimi 120 mijë lek (të vjetra)....

12,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Cel Doogee X10

Cel Doogee X10

Currilat | Durres

B Nxitoni per tek ubi group tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me id cel doogee x10 cilesi maksimale cmimi 7'000 lek add : lgj 1 rruga taulantia lgj 6 rruga aleksander goga lgj 13 plazh, rruga pavarsia nr. ce...

7,000 Leke

Durres
140 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike komjuter njesi qendrore

komjuter njesi qendrore

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)

B Shitet njesi qendrore hp z400,xeon 3505,8 giga ram,250 hdd,graphic card 1g fcs 605,160 euro copa perfshir mause tastier,...

140 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Xbox 360

Xbox 360

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)

B Xbox 360 me kamer ,2 controller, me pro cip ,5 lojra 20 gb memoria...

200 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike shiten kompjutra per lojra

shiten kompjutra per lojra

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten kompjutra per lojra,te gjith lojrat e fundit cs:go-pubg-fortnite-dota-e tj cmimi shum i mir,pc jan te kompletuar 💻hp z400 🖥monitor 24 inch nec karta grafike gtx1050ti,4 gb ✅ mouse ✅tastier ✅kufje instalilimi i lojrave falas 📕garancia 6 muaj per me shum info na kont...

300 Euro

Tirane
33,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Play station4  500gb me nje leve slim i bardhe dhe me 3 lojera ne gjendje shume te mire

Play station4 500gb me nje leve slim i bardhe dhe me 3 lojera ne gjen

Don Bosko | Tirane (1.68 Km nga qendra)

B Okazinon ps4 slim i perdorelur 7 muaj ne gjendje shume te mire me 3 lojra : fifa 16,wwe 2k18,wwe 2k18 eshte me nje leve 500gb mund te bejme dhe ulje cmimi...

33,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Ps4 pro 1TB

Ps4 pro 1TB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shes ps4 pro 1tb me dy leva. 350 mijeleke i padiskutueshem. 0697675486...

35,000 Leke

Tirane
260 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike ps4 1 TB

ps4 1 TB

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.28 Km nga qendra)

B shes ps4 1tb me cmim 330 mije te perdorur vetem disa muaj..ka garanci 2 vjet tek neptuni. ne cmim perfshihen dhe 3 disqet ne foto tipi ps4 llojet e disqeve blu-ray madhesia e hard disk-ut 1 tb memorje shtese no doreza e lojes dual shock 4 lidhja e dorezes usb / bluetooth teknologji wireless...

260 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Kompjuter

Kompjuter

Kodra e Diellit | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shes nje kompjuter ne gjendje shume te mire. monitor,i njesia qendrore, dy bokse, maus, tastiere. cmimi 120 mije leke (i diskutueshem) nr ku mund te kontaktoni eshte 0695815420...

15,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike Iphone 7

Iphone 7

Brryli | Tirane

B Iphone 7 32 giga white color i bllokuar me iclour...

100 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Kompjutera dhe Elektronike  PlayStation 4 Pro 1TB Console

PlayStation 4 Pro 1TB Console

Qendra | Berati

B Ne kemi të gjitha sendet në dispozicion më poshtë mirësi të na kontaktoni për më shumë informacion Çfarë ndodh :: +17023425697 krejt origjinal i ri apple iphone 7 plus 128gb apple iphone 8 plus 128gb apple iphone x 128gb apple iphone xr 256gb apple iphone xs max 512gb ...

300 Euro

Berati
27,000 Leke Tregu Kompjutera dhe Elektronike Shitet iphone 7 32Gb gold ne gjendje perfekte

Shitet iphone 7 32Gb gold ne gjendje perfekte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet iphone 📱 7 32gb gold gjendja 10/10 pa shenja perdorimi cmimi 27000 lek...

27,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim